Agnieszka, Jędrek i Jacek

i

Autor: TVN/ Instagram Jacek Kania

rozrywka

Hotel Paradise 8. Zwycięzca Hotel Paradise 7 Jacek Kania ostro o Agnieszce i Jędrku. "Wyszedł na frajera"

2024-05-15 11:49

Za nami wielki finał Hotelu Paradise. Zwycięską parą okazała się Agnieszka Siedlak i Jędrzej Arian. Rzucenie kulą przez Agnieszkę wywołało ogrom krytyki w kierunku mieszkanki Częstochowy. Całą sprawę skomentował też zwycięzca Hotelu Paradise 7 - Jacek Kania. Nie przebierał w słowach!

Hotel Paradise 8. Jacek Kania ostro o Agnieszce Siedlak i Jędrzeju Arianie

Jacek wygrał 7. edycję Hotelu Paradise w parze z Kornelią. Przeszli oni całą Ścieżkę Lojalności i podzielili się nagrodą 100 tysięcy złotych na pół. W najnowszym sezonie choć para doszła do końca, to Agnieszka rzuciła kulą na 100 tysiącach złotych, zgarniając całą nagrodę dla siebie. Internet zdecydowanie się wściekł - pojawiło się wiele krytycznych słów w kierunku częstochowianki, ale i koszalinianina. Według wielu Jędrek był ślepy na zachowanie Agnieszki. O tym, czy Agnieszka jest dalej z Jędrkiem dowiecie z innego naszego tekstu.

Co ciekawe, obecną edycję śledzili też uczestnicy poprzednich Hotelów Paradise. Jacek Kania postanowił skomentować cały sezon, w szczególności zwycięstwo Agnieszki i Jędrzeja. Początkowo Jacek Kania wrzucił sam screen z komentarzem spod profilu Hotel Paradise.

- Nowe określenie - chytra baba z Częstochowy - napisała Internautka.

Jacek Kania postanowił też swoje dodać na swoim Instastories.

- Podsumowanie finału Hotelu Paradise. Pamiętam tamten moment w mojej sytuacji. Jeżeli dałbym komuś słowo, nie wiem, czy byłbym w stanie zrobić takie gówno. To jedno o zwyciężczyni. A niestety, Jędrzej jest dobrym człowiekiem, ale wyszedł po prostu na frajera. Trzeba się jednak uczyć w życiu na błędach. "Zabiorę ci nagrodę przytulasek i nowe ubrania dla Ciebie". Nagrodę zapewne jeszcze nie dostali, za tydzień nie będą się odzywać, a z pieniędzmi nie będzie się łatwo rozstać koleżance na rzecz Jędrka - napisał Jacek na swoim Instagramie.

Zwycięzcy Hotel Paradise