rozrywka

Hotel Paradise 8. Czy Dominika jest dalej z Kubą? Wyjawiła wszystko na Instagramie

2024-05-15 9:57

Za nami wielki finał Hotelu Paradise 8, w którym to Agnieszka z Częstochowy znalazła się z Jędrkiem z Koszalina. W programie brała też udział mieszanka Dobrej, Dominika, która odpadła chwilę przed tygodniem finałowym. Jak się okazało, swoje szczęśliwe zakończenie miała chwilę po Hotelu Paradise. Czy Kuba Mroczka jest dalej z Dominiką Bereś?

Hotel Paradise. Kuba Mroczka i Dominika Bereś byli sobie pisani?

Dominika Bereś mieszka na co dzień w Dobrej (Szczecińskiej), chociaż codziennie można ją zobaczyć w Szczecinie, ponieważ to tutaj pracuje. W programie była jedną z bardziej rozchwytywanych uczestniczek. Podobała się prawie każdemu mężczyźnie, a ona sama nie wiedziała, kogo wybrać. Gdy wszedł Kuba Mroczka, między parą zaiskrzyło. Choć nie byli później zesparowani, regularnie ze sobą flirtowali. Jak przyznaje Dominika, dała się omotać innym i dlatego nie wybrała Kuby na Rajskim Rozdaniu. Dziewczyna mocno później przeżywała całą sytuację i nawet płakała właśnie z tego powodu. Jak się okazało, po wyjściu z Hotelu Kuba czekał na Dominikę.

- Po odpadnięciu zostałem w Wietnamie i w tamtym momencie byłem po prostu zdezorientowany, i też szukałem jakiejś takiej odpowiedzi na to, ale nie zrezygnowałem z relacji z Dominiką. Wiedziałem, że bardzo duży wpływ miały na to też osoby trzecie. I po odpadnięciu Dominiki, chcąc, nie chcąc, wyszło tak, że się spotkaliśmy, i jakoś to tak poszło dalej - powiedział dla TVN Kuba.

Fani już w trakcie programu domyślali się, że Kuba Mroczka i Dominika Bereś są parą. Głównie dlatego, iż para wrzucała zdjęcia z tych samych miejsc w Szczecinie, m.in. Jasnych Błoni. Dodatkowo wypatrzono, że Kuba miał na tapecie telefonu zdjęcie z dziewczyną o takiej samej sylwetce jak Dominika.

Jak pokazali w social mediach zdjęcie i napisali - dalej są razem.

- Surprise! Dzisiejszy odcinek był idealnym podsumowaniem naszej Hotelowej historii! My dzisiaj mieliśmy swój mały happy end, a już jutro dowiemy się, która para będzie miała swój! - napisała Dominika na Instagramie.

Wspólne zdjęcia pary znajdziecie w naszej galerii zdjęć.

"Hotel Paradise"- zwycięzcy. Co u nich słychać? Kto jest szczęśliwie zakochany? Jeden z nich doczekał się już potomstwa!