Wojek

i

Autor: Wojek Youtube

telewizja

Jak naprawdę ma na imię Wojek? Książulo "sprzedał go" w jednym z filmików

2024-07-16 14:11

Książulo i Wojek są jednym z najbardziej rozpoznawalnych duetów w polskim internecie. Panowie od ponad roku testują na obu kanałach różne jedzenie - od restauracji po oczywiście kebaby. Mało jednak kto wie, jak naprawdę ma na imię Wojek. Uwaga, nie Wojtek! Książulo podczas jednego z filmików zwrócił się bezpośrednio do swojego znajomego.

Książuloz zdradził imię Wojka. Wskazywały na to też inne poszlaki

Choć imię Książula od dawna jest znane, tak wiele osób zastanawiało się, jak ma na imię Wojek. Oczywiste wydawało się, że Wojtek. Książulo nigdy nie używał imienia swojego kolegi, aż do filmiku z oceną cateringu na Wielkanoc od Magdy Gessler. Pod sam koniec testowania, Szymon zwrócił się do Wojka "Maćku". Spostrzegawczy internauci od razu to wyłapali.

- No i poznaliśmy imię Wojka🎉 Mokrego Dyngusa Maćku i Szymonie - zauważył jeden z internautów.

Jednak jak słusznie zauważyli, łato można było wyśledzić dane Wojka.

Wojek pracuje jako DJ i producent muzyczny, co często pokazuje w swoich social mediach. Widnieje też jako jeden z twórców dużego projektu B24. Według portalu rejestr.io jest on jednym z założycieli.

Na portalu aleo.com widać nawet, że jest on w zarządzie firmy. Stąd też się dowiadujemy, że Wojek to tak naprawdę Maciej Wojas i ma on 29 lat. 

Takie dane widać też jako "produkcja" przy utworach osób powiązanych z B24.

Niezapomniani na YouTube 2023
Listen on Spreaker.