rozrywka

Hotel Paradise 8. Natalia i Michał są parą po programie? Fani się tego nie spodziewali

2024-05-15 12:16

Za nami wielki finał Hotelu Paradise 8, który wygrała Agnieszka Siedlak razem z Jędrzejem Arianem. Choć kobieta rzuciła kulą, fanów też interesują inne wątki z programu. Niewątpliwie taką historią jest relacja Michała Zająca i Natalii Sielewonczuk. Choć para tworzyła stricte relację przyjacielską, sami zaznaczali, że nie wiadomo, co zdarzy się po programie. Czy Michał jest z Natalią?

Hotel Paradise 8. Czy Natalia jest z Michałem?

Natalia z Michałem od samego początku bardzo się dogadywali. Po odpadnięciu Jessi, para od razu postanowiła sie zesparować w programi i doszli tak do prawie finału - odpadli na tzw. UberPandorze.

W rozmowie z Dzień Dobry TVN Michał Zając zdradził, czy utrzymuje kontakt z Natalią Sielewonczuk.

- Z Natalią mam kontakt w sumie cały czas. Z Jessicą bardziej miałem na początku, później już trochę mniej. No i jeśli chodzi o takie czucie się w parze to myślę, że najlepiej jest z Natalią. Z nią było tak, że czułem, jakbym znał ją tak naprawdę całe życie i teraz też jak się z nią widziałem, to jest najbardziej swobodnie - powiedział w serwisie dziendobry.tvn.pl.

Natalia potwierdziła słowa Michała.

- Tak, mam kontakt z Michałem, z moim programowym puszkiem. Widujemy się, jak ja jestem w Warszawie - powiedziała Natalia dla Dzień Dobry TVN.

Jak się okazuje, Natalia Sielwonczuk jest w związku. Czy to osoba powiązana z Hotelem?

- W sumie to tak pół na pół, bo gdyby nie Aga, to nie poznałabym swojego teraźniejszego chłopaka. Więc można powiedzieć, że ta miłość się pojawiła troszkę przez hotel. No i w sumie jestem wdzięczna Agnieszce za to, że właśnie mnie zapoznała. To jest przyjaciel Agnieszki i po prostu jak była moja wizytówka w pierwszym odcinku, to on napisał do Agnieszki, "fajna ta czarna twoja koleżanka". I jakoś tak się zaczęło po prostu. No to jest świeże, bo dwa tygodnie dopiero, ale wiadomo, spotykaliśmy się też wcześniej. Ja jeździłam na drugi koniec Polski w ogóle, żeby się z nim zobaczyć - powiedziała Natalia dla Co Za Tydzień.

Natalia Sielewonczuk też zaznaczyła, że niedługo wyprowadza się do partnera, który mieszka we Wrocławiu/okolicach Wrocławia.

- Nasze pierwsze spotkanie było w Częstochowie, w świętym mieście. Agnieszka już pobłogosławiła nas - powiedziała Natalia dla Co Za Tydzień.