Szkoła

Zakończenie roku szkolnego w Szczecinie! Uczniowie zaczynają wakajce [ZDJĘCIA]

2024-06-21 12:02

Dziś (21 czerwca) uczniowie wszystkich szkół w Polsce zakończyli rok szkolny 2023/2024. Rozpoczęcie wakacji to zasłużony odpoczynek po 10 miesiącach nauki, a dla niektórych pożegnanie się ze szkołą średnią. Tak żegnali rok szkolny uczniowie z XVIII Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie.

Co roku w wakacje nad wodą ginie dziesiątki osób. Strażacy pokazali, jak temu zapobiec

Zakończenie roku szkolnego w Szczecinie

Uczniowie pożegnali rok szkolny 2023/2024 i udają się na zasłużony wypoczynek. Odbiór świadectw ukończenia klasy i promocji do następnej zawsze wiąże się z dużymi emocjami. W tym roku w Szczecinie pogoda dopisała więc wiele uroczystych apeli odbyło się na świeżym powietrzu, na szkolnych boiskach lub placach. Nie inaczej było w XVIII Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinie przy ul. Hożej. Uczniowie mieli ostatnią okazję na spotkanie kolegów i koleżanek w szkole oraz pożegnania się z nauczycielami przed wakacyjną przerwą. Nie obyło się bez wręczenia nagród dla najlepszych uczniów oraz wyróżnień za wybitne osiągnięcia w nauce i frekwencji. Wakacje potrwają do 31 sierpnia, a uczniowie rozpoczną nowy rok szkolny klasycznie z początkiem września.

Tak wyglądało zakończenie roku szkolnego w XVIII Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinie

Quiz. Wakacje nad morzem, czyli Bałtyk z przymrużeniem oka. Rozwiąż test i sprawdź, czy plażowanie nie ma przed tobą tajemnic

Pytanie 1 z 10
Przenośna składana ścianka służąca do budowy grodu na piaskach, niezbędna na plaży to: