Stadion Pogoni Szczecin

Autor: Kacper Narodzonek

DUMA POMORZA WYGRAŁA Z DUMĄ PODLASIA! Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok [RELACJA NA ŻYWO]

2020-10-30 16:11

Pogoń Szczecin wygrała z Jagiellonią Białystok 3-0. Bramki dla Granatowo-Bordowych zdobyli Bodvarsson (samobójcza), Kowalczyk i Gorgon. Mecz był bardzo emocjonujący, obie drużyny miały swoje szanse na zdobycie bramki. Pojedynek z ustrzelonym hat-trickiem powinien kończyć Luka Zahović. Napastnikowi niestety zabrakło szczęścia pod bramką rywali. Tym samym Portowcy awansowali na 3. miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Poniżej relacja z meczu:

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok [RELACJA NA ŻYWO]

90

Koniec meczu, Pogoń wygrywa 3-0.

90

Sędzia dolicza 6 minut

90

Kowalczyk bliski zdobycia gola, parada Węglarza ratuje gości.

90

Ostatnia minuta podstawowego czasu gry, Pogoń prowadzi 3-0.

86

Zmiana w Jadze. Toporkiewicz zmienia Imaza.

85

Rzut wolny dla Pogoni. Kowalczyk przenosi piłkę tuż nad poprzeczką.

80

Ostatnie zmiany w zespole Portowców. Podstawski i Smoliński zmieniają Dąbrowskiego i Kucharczyka.

75

Poprzeczka przy uderzeniu Damiana Dąbrowskiego z rzutu wolnego

72

Podwójna zmiana w Pogoni. Schodzą Zahović i Gorgon, wchodzą Benedyczak i Drygas.

69

GOOOOOOL!!!! 3-0 dla Pogoni! Alexander Gorgon!

68

Rzut wolny ze skraju pola karnego dla Pogoni

67

Zmiana w zespole Pogoni. Kacper Kozłowski opuszcza boisko, w jego miejsce Maciej Żurawski.

65

Podwójna zmiana w Jagielloni. Schodzą Tiru i Twardek, wchodzą Mystkowski i Wyjadłowski.

50

Kowalczyk i... GOOOOL! Pewnie w lewy dolny róg bramki Węglarza. 2-0.

47

Rzut karny dla Pogoni!

46

Zaczynamy drugą połowę meczu, od środka wznawia Jagiellonia.Jedna zmiana w zespole gości, Jakov Puljić zastępuję Fernana Lopeza.

45

Koniec pierwszej połowy, Portowcy schodzą na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem po golu samobójczym Bodvara Bodvarssona.

41

Żółtą kartką ukarany David Stec

38

Zahović myli się sam na sam, potem z dystansu próbował Kucharczyk.

28

GOOOOOOL Rzut wolny dla Pogoni, około 23 metry do bramki. Do piłki podchodzi Matynia, kończy się golem samobójczym.