Reprezentacja polski

Mołdawskie piekło w Kiszyniowie. Memy po porażce Polaków

To nie miało prawa się wydarzyć. Po świetnej pierwszej połowie, Polacy zaprzepaścili dwubramkowe prowadzenie i z blamażem polegli w starciu z Mołdawią. Internauci byli bezlitośni i pokazali to w internetowych memach. Zobaczcie je w naszej galerii.

Mecz Polska - Mołdawia: przebieg spotkania

20 czerwca, o godzinie 20:45, rozpoczął się mecz eliminacji do Mistrzostw Europy pomiędzy Polską a Mołdawią. Dla Biało-Czerwonych było to spotkanie wyjazdowe, rozegrane na stadionie w Kiszyniowie. Polska zwycięstwem z Mołdawią mogła wskoczyć na drugie miejsce tabeli, będąc jedynie punkt za Czechami. Pierwsza połowa rozpoczęła się fantastycznie dla Polaków. Drużyna Fernando Santosa zdominowała drużynę Mołdawii, a do bramki trafiali Milik i Lewandowski.

Gorzej weszliśmy w drugą połowę spotkania, kiedy bramkę kontaktową dla Mołdawii zdobył Nicolaescu. Napastnik Mołdawii mógł szybko dołożyć drugie trafienie, ale sędzia dopatrzył się jego faulu przy strzale na bramkę Wojtka Szczęsnego. Polacy zdawali się uzyskać kontrolę nad spotkaniem, ale nie na długo. W 79 minucie drugie trafienie dołożył Nicolaescu, a w niedługo potem bramkę zdobył Baboglo. Niestety Polska nie zdołała odrobić start i przegrała

Memy po meczu Polska - Mołdawia

Oczywiście nie obyło się bez uszczypliwych komentarzy internautów w postaci memów. Początkowe reakcje były entuzjastyczne, widzowie chwalili pewną grę Polaków w pierwszej połowie spotkania. Doceniano m.in. dobrą grę Roberta Lewandowskiego oraz Wojciecha Szczęsnego. Wszystko zmieniło się w drugiej połowie, kiedy Mołdawia strzeliła 3 bramki! Internauci nie mieli litości i nie pozostawili suchej nitki na Fernando Santosie i jego drużynie