sport

Memy przed meczem Polska - Albania. "Nadciąga Gang Albanii"

2023-03-27 22:39

27 marca, w meczu eliminacji do Mistrzostw Europy, Polacy zmierzą się z Albanią. Reprezentacja Fernando Santosa będzie miała okazję do zmazania plamy po dotkliwej porażce z Czechami 3:1. Internauci bywają jednak pamiętliwi i swoje niezadowolenie pokazują w formie memów. Zobaczcie najzabawniejsze z nich!

Reprezentacja Polski na eliminacjach do Mistrzostw Europy 

24 marca Reprezentacja Polski w piłce nożnej rozegrała pierwszy mecz eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 w Niemczech. Polacy, po raz pierwszy prowadzeni przez trenera Fernando Santosa, przegrali w dotkliwy sposób z Czechami 3:1. Dwie bramki Polska straciła w przeciągu zaledwie 132 sekund meczu! Internauci byli bezlitośni i przygotowali masę memów obśmiewających formę polskich piłkarzy. Aktualnie Polacy znajdują się na ostatnim miejscu grupy E... za Wyspami Owczymi!:

  1. Czechy 
  2. Wyspy Owcze 
  3. Mołdawia 
  4. Albania
  5. Polska 

Mecz Polska - Albania. Czy uda się wygrać?

27 marca Reprezentacja Polski będzie miała szansę na poprawę swojego bilansu w eliminacjach do Mistrzostw Europy. Zmierzymy się z Albanią, notowaną na 66. miejscu rankingu FIFA. Ostatni raz z Albańczykami zmierzyliśmy się 12 października 2021 roku, kiedy w wygraliśmy 0:1 po bramce Karola Świderskiego. Doszło wtedy jednak do kuriozalnej sytuacji, w której w stronę polskich piłkarzy poleciały butelki z wodą. Oczywiście zapoczątkowało to lawinę memów. Czy dzisiaj będzie podobnie?

Sonda
Jaki będzie wynik meczu Polska - Albania?
Listen on Spreaker.