z życia wzięte

Ma 33 lata i jest dziewicą. Znajomi mówią, że jest wybredna. A rozchodzi się o jej wymagania

2024-06-19 12:58

W ostatnich czasach coraz więcej osób publicznie chwali się swoją wstrzemięźliwością w życiu prywatnym. Danyelle Noble wprost uważa, że jest po prostu wybredna. O co dokładnie chodzi? Dlaczego ma takie podejście do życia?

Danyelle Noble jest 33-letnią dziewicą. Opowiada dlaczego

Wiele osób podchodzi bardzo poważnie do znalezienia swojej drugiej połówki, nie tylko przez kwestię wiary, ale ogólnie podejścia do życia. Danyelle Noble mówi wprost, wie, czego chce od życia.

33-latka mieszka na co dzień na słonecznej Florydzie w Stanach Zjednoczonych. W social mediach chwali się dosyć odważnymi zdjęciami. Ale nie ukrywa też, że jest dziewicą. Jak zaznacza, początkowo był to dla niej temat krępujący, ponieważ ludzie na to różnie reagowali. Niektórzy nawet wyśmiewali.

- Wielu moich znajomych korzysta z aplikacji randkowych i już pierwszego wieczoru wraca do domu z facetem. Ja do tego tak nie podchodzę - powiedziała dla NY Post Danyelle.

Kobieta przyznaje, że nie była nigdy w poważnym związku. Rozważała nawet wzięcie udziało w randkowym programie.

- Szczerze mówiąc, czasami myślę, że lepiej będzie, jeśli po prostu będę sama, bo na wszystko mnie stać. Nie potrzebuję, żeby ktoś mnie "wiązał" - powiedziała dla NY Post Danyelle

Krzysztof Skiba z młodą żoną na ściance w Opolu. Miłość kwitnie?

33-letnia dziewica Danyelle Noble stworzyła 12 zasad dla mężczyzny

Danyelle postanowiła stworzyć 12 zasad, które musi spełnić mężczyzna, aby mogła z nim stracić dziewictwo. Musi

 1. być rodzinny;
 2. być szczery;
 3. być życzliwy;
 4. być wysoki;
 5. być wysportowany;
 6. lubić podróżować;
 7. lubić spędzać czas na świeżym powietrzu;
 8. być odważny;
 9. nie być wcześniej żonaty;
 10. mieć poczucie humoru;
 11. być stabilny i wieść stabilne życie;
 12. szanować partnerkę.

Liczy, że te zasady pomogą jej w końcu znaleźć godnego jej partnera.

- Wiem, że Bóg ma plan. Będę nadal robiła wszystko, co lubię. A kiedy będę wiedziała, że ​​ta osoba się pojawi w moim życiu, nawiążemy więź i to będzie ten jedyny. Będę wtedy szczęśliwa, bo długo na to czekałam - podsumowała Danyelle  dla NY Post

Zobaczcie w galerii zdjęć, jak na co dzień żyje Danyelle. Ostrzegamy, żyje naprawdę bardzo odważnie jak na swoje zasady!

Quiz. Najpiękniejsze polskie piosenki o miłości! Jak dobrze znasz te przeboje?

Pytanie 1 z 10
Dokończ fragment przeboju „Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości” Pidżamy Porno. „Często twe oczy miast wiosennieć zielenią...”