"Królowa życia" Anna Renusz przeszła oszałamiającą metamorfozę. Poznalibyście ją na starych zdjęciach?

2024-06-14 12:29

Anna Renusz i jej partner popularnie nazywany "Tarzanem" są znani z programów TTV, m.in. "Królowe Życia". Kobieta nie udaje, że nie lubi medycyny estetycznej. Odkopaliśmy jej stare zdjęcia, gdzie wyglądała całkowicie inaczej niż obecnie. Musicie to zobaczyć.

Anna Renusz przyznaje się do zabiegów

Anna Renusz dołączyła do ekipy "Królowych Życia" w 2020 roku. Jej mąż także zyskał pseudonim - "Tarzan". Anna chętnie pokazuje w swoich mediach społecznościowych codzienne życie. Nie wstydzi się też opowiadać o zabiegach plastycznych. Stąd wiemy, że raz Anna Renusz wybrała się na powiększenie piersi aż do Turcji. Wcześniej miała poprawić nos i usta. Anna przyznała się też do odsysania tłuszczu z rąk i nóg, który potem miał być wykorzystany przy kształtowaniu jej pośladków.

- Mam także usunięte poduszki Bichata, czyli struktury tłuszczowe położone wewnątrz policzków. Odpowiadają one za prawidłowy kontur twarzy. Dzięki temu zabiegowi twarz staje się smuklejsza, a kości policzkowe są bardziej wyeksponowane. Ostrzykuję też twarz kwasem hialuronowym, dzięki czemu skóra jest odpowiednio nawilżona i elastyczna. Mam jeszcze doczepiane włosy - powiedziała Anna dla Trójmiasto.pl

W rozmowie z portalem Plejada przyznaje, że lubi "pompomować pieniądze" w swoje zabiegi.

-  Zrobię tak samo jak Beata Kozidrak - tak, że ostatnie wszystkie pieniądze, które zarabiam, wpompuję w operacje - powiedziała Anna dla Plejady.

"Królowe życia". Ania Renusz wraca na ekrany! Tego mogłeś nie wiedzieć o piękności z TTV

Odkopaliśmy zdjęcia Anny Renusz sprzed prawie 10 lat. Ta metamorfoza jest naprawdę oszałamiająca. Przekonajcie się sami!

QUIZ. "Królowe Życia" skradły serca milionom widzów! Wynik 10/10 to OBOWIĄZEK dla prawdziwych fanów

Pytanie 1 z 10
Najlepszym przyjacielem Dagmary w programie był
Listen on Spreaker.