znani szczecinianie

Karolina Skuratowska z Hotel Paradise 5 dalej zachwyca? Sprawdzamy, co słychać u znanej szczecinianki

2024-06-01 13:43

Hotel Paradise zdecydowanie kreuje nie tylko influencerów, ale też wokalistów czy modeli. Niektórzy uczestnicy po programie trochę odchodzą w cień. Tak było z jedną ze szczecinianek. Jak obecnie

Karolina Skuratowska w Hotelu Paradise

Karolina Skuratowska w Hotelu Paradise 5 od razu zachwyciła mieszkańców. To ładna blondynka, o pięknych rysach twarzy. Jednak ona zauroczyła się od razu w jednym mężczyźnie - Kasprze Nowakowskim. Po sparowaniu okazało się, że para jednak nie do końca do siebie pasuje i krótko po tym Karolina opuściła program. Po powrocie dowiedziała się, że Kasper chce tylko przyjaźni. Mimo wszystko ponownie "weszła do tej samej rzeki", bo jak zaznaczyła, chciała spędzić też miło czas, z uśmiechem na twarzy.

Karolina Skuratowska po raz pierwszy odpadła w 28. odcinku Hotelu Paradise 5. Wróciła w 47, żeby to odpaść już w 52.

Karolina Skuratowska po Hotelu Paradise

Już przed programem Karolina miała wspomagać brata w rodzinnej restauracji na szczecińskim Niebuszewie. Jej planem było założenie też własnej gastronomii, ale nie wiadomo, czy szczecinianka już spełniła swoje marzenie.

Ogólnie po Hotelu Paradise Karolina Skuratowska w porównaniu do innych uczestników nie była tak mocno aktywna w social mediach. Według internautów, nie miała tzw. "parcia na szkło". Od czasu do czasu zamieszczała posty, regularnie już coś pojawia się od czerwca 2023.

Wiadomo też, że dalej utrzymuje kontakt z inną szczecinianką, Dominiką Stasio. Dziewczyny śmiały się, że musiały polecieć do Panamy, żeby poznać dobrą koleżankę z tego samego miasta. Dziewczyny też razem podróżują oraz spędzają wspólnie czas.

A jak obecnie wygląda Karolina Skuratowska? Bardzo się zmieniła? Sprawdźcie w naszej galerii!

Ania Adamczyk z Hotel Paradise 1 przeszła metamorfozę. Ta operacja zmieniła jej twarz!
Listen on Spreaker.