rozrywka

Hotel Paradise. Kasia Stachowiak zasłynęła ze swoich... decybeli. "Kasię słychać, ale nie widać". Jaka jest naprawdę?

2024-05-24 12:27

Hotel Paradise wywołuje wiele emocji głównie przez uczestników tego programu. Jedna z "hotelowiczek" została okrzyknięta nawet "naczelną krzykaczką". Kasia Stachowiak po kilku latach po programie odnosi się do tej sytuacji w Hotelu Paradise.

Hotel Paradise. Kasia Stachowiak była "jedną z najgłośniejszych uczestniczek"

Kasia Stachowiak, choć była krótko w Hotelu Paradise, spotkała się ze sporym hejtem. Ludzie mówili, że jest wszędobylska, regularnie stosowali przytyki w jej stronę za działalność w social mediach.

Jednak fani zapamiętali ją też z innego powodu. Śmiano się, że Kasia była jedną z najgłośniejszych uczestniczek w Hotelu Paradise. "Kasi nie widać, ale słychać". Z perspektywy czasu, jak to wspomina?

- Na samo wspomnienie, aż się zaśmiałam, bo faktycznie pamiętam, jak przyszły do mnie w programie dziewczyny i poprosiły o ściszenie decybeli. W sumie później nawet uczestnicy mojej jak również innych edycji żartowali sobie przy naszych spotkaniach, ale tutaj niestety nic na to nie poradzę - powiedziała dla Eska Szczecin News Kasia. 

Jak się okazało, Kasia Stachowiak od dziecka była "słyszalna"

- Od dziecka byłam i nadal jestem mocno ekspresyjną osobą, a emocje mogą to jeszcze bardziej potęgować. Nie bez powodu dziennik uwag w szkole był zawsze pełen mojego imienia. Raczej śmiało mogę powiedzieć, że jak ktoś mnie nie może znaleźć w tłumie, to na pewno mnie usłyszy - podsumowała dla Eska Szczecin News Kasia Stachowiak.

Radio Eska: "Hotel Paradise": najpiękniejsze uczestniczki. W rajskiej willi zrobiły furorę, a od ich zdjęć na Instagramie nie można oderwać wzroku!