telewizja

Hotel Paradise 8. Agnieszka podzieliła się wstrząsającym wyznaniem. Fani jej nie odpuszczają

2024-05-16 8:02

Z nami wielki finał Hotelu Paradise 8 w TVN 7, który wygrała Agnieszka Siedlak z Jędrzejem Arianem. Mimo wspólnego zwycięstwa to kobieta zgarnęła całą wygraną przez rzut kulą na Ścieżce Lojalności. Jak się okazuje, Agnieszka po emisji finału Hotelu Paradise 8 zmaga się z ogromnym hejtem, który przerodził się w pogróżki czy niszczenie reputacji firmy.

Hotel Paradise 8. Agnieszka Siedlak zgarnia całą wygraną

Wygrana Jędrzeja Ariana i Agnieszki Siedlak mimo wszystko zaskoczyła niektórych fanów. Jak śmiali się uczestnicy, są oni nudni jak zupa pomidorowa. Dlatego też Agnieszka miała rzucić kulą w trakcie finału. Czy Agnieszka Siedlak podzieliła się pieniędzmi z Jędrzejem Arianem? Na razie para raz mówi, że tak, inny - to ich prywatna sprawa. Cały finał Hotelu Paradise 8, skomentował też zwycięzca 7. edycji - Jacek Kania .

Hotel Paradise 8. Agnieszka pod ostrzałem Internautów

Po samym finale social media dosłownie zapłonęły. Pod profilami Hotelu Paradise zarówno na Instagramie jak i Facebooku wypłynęło sporo krytyki i hejtu. Fani głównie śmieją się z kobiety, z jej wyglądu, ale również atakują za podjętą przez nią decyzję. Niektórzy posuwają się do wyzwisk nawet w jej prywatnych social mediach.

Zwycięzcy Hotel Paradise

Hotel Paradise 8. Wstrząsające wyznanie Agnieszki Siedlak na Instagramie

Jak się okazało, Agnieszka Siedlak po swojej wygranej w Hotel Paradise 8 spotkała się z groźbami, a nawet próbą niszczenia jej biznesu.

Dziewczyna prowadzi w Częstochowie salon urody. Po finale programu w Google pojawiło się sporo komentarzy oceniających jej hotelową decyzję, przez co średnia ocena usług zdecydowanie spadła. Obecnie recenzje nie są widoczne, ale nie wiadomo, czy to przez reakcję Google czy samej Agnieszki. Dodatkowo kobieta dostaje groźby śmierci w wiadomościach prywatnych. Podzieliła się swoimi przemyśleniami na Instastories. Zapowiada stanowcze kroki.

- W tym całym hejcie, który się na mnie aktualnie wylewa, chciałabym podziękować wszystkim, którzy okazują mi wsparcie, jest Was naprawdę sporo albo w tym wypadku potrafią, chociażby odróżnić życie realne od programu telewizyjnego. Aktualnie jestem w drodze na komisariat policji, bo granica została przekroczona. Groźby w moim kierunku i co najgorsze mojej rodziny to zbyt wiele. Spodziewałam się, że po finale rozpęta się burza, ale nie spodziewałam się przekroczenia aż tylu granic - napisała Agnieszka Siedlak na swoim Instagramie.