Portowcy

i

Autor: Materiały Prasowe Pogoń Szczecin

Granatowo-Bordowe trykoty poszukiwane

2020-03-31 17:56

Klub Pogoni Szczecin oraz Stowarzyszenie „Portowcy” wystartowali z nową akcją. Organizatorzy zapraszają kibiców do pomocy.

Sympatycy Dumy Pomorza mogą przyłączyć się do akcji pod tytułem „Koszulka dla klubowego muzeum”. Pogoń Szczecin rozpoczyna zbiórkę trykotów meczowych od początku istnienia klubu. Wszystkie koszulki mają trafić do muzeum na nowym stadionie.

- Co bardzo istotne, poszukujemy wyłącznie prawdziwych meczówek, repliki nie są w tym przypadku przedmiotem naszego zainteresowania. Jeśli masz wątpliwości, czy będąca w Twoich zasobach koszulka jest autentyczną meczówką z przeszłości, daj nam szansę to ocenić. Jesteś w posiadaniu koszulki, o której myślisz, że mogłaby trafić do klubowego muzeum? Wyślij informację na adres mailowy r.rusinek@pogonszczecin.pl, koniecznie z fotografią koszulki. Nie chcemy narażać Waszego zdrowia, więc w przypadku zainteresowania odbierzemy je, gdy sytuacja zdrowotna związana z koronawirusem, ulegnie poprawie - mówi Krzysztof Ufland rzecznik Pogoni Szczecin.

Każdy kto przekaże taką koszulkę, otrzyma nagrody od klubu, oraz pojawi się w muzeum specjalna informacja o osobie, która przekazała meczówkę.