Gdzie obejrzeć mecz Polska - Austria 21.06.2024? Transmisja Polska - Austria online za darmo

i

Autor: PAWEŁ SKRABA / SUPER EXPRESS

Euro 2024

Gdzie obejrzeć mecz Polska - Austria 21.06.2024? Transmisja Polska - Austria online za darmo

2024-06-20 14:39

Już jutro zagramy tzw. mecz o wszystko na tegorocznych Mistrzostwach Europy. Polacy zmierzą się z Austriakami w meczu drugiej kolejki fazy grupowej Euro 2024. Jak wygląda sytuacja w naszej grupie przed meczem? Gdzie obejrzymy spotkanie?

Polska na Euro 2024

Jesteśmy po pierwszej kolejce rozgrywek Euro 2024. Polska w meczu otwarcia grupy D przegrała z Holandią 1:2 po niezwykle emocjonującym meczu. Nasi następni rywale, Austria, również poniosła porażkę w swoim pierwszym spotkaniu przeciwko drużynie Francji. Po zaciętej rywalizacji ulegli oni drużynie Trójkolorowych 0:1. Sytuacja dla Austrii wygląda bliźniaczo podobnie do naszej. Przed drugim meczem obie ekipy mają 0 punktów na koncie i bilans bramkowy równy -1. Czeka nas więc mecz o wszystko, o być i nie być na Euro 2024. Do fazy pucharowej przechodzą dwa najlepsze zespoły z każdej grupy oraz cztery najlepsze drużyny z trzech miejsc. To oznacza, że nawet pomimo jutrzejszej porażki wciąż są matematyczne szanse na awans, a wszystko zależałoby od wyniku trzeciego starcia i bilansu bramkowego. Polacy chcą jednak potwierdzić dobrą dyspozycję z pierwszego meczu i wygrać z Austrią.

EURO 2024: Ceny na stadionie

Polska - Austria: Transmisja online. Gdzie obejrzeć mecz?

Wszystkie mecze tegorocznych Mistrzostw Europy są transmitowane na kanałach TVP. Telewizja jednak nie jest jedyną platformą, dzięki której możemy śledzić rozgrywki. Telewizja Polska przygotowała specjalne transmisje każdego z meczów na swojej stronie internetowej. Spotkania możemy śledzić w różnych wariantach, w tym w wyjątkowym widoku taktycznym, podczas którego widoczne są różne statystki live, minimapa u dołu ekranu czy nazwiska piłkarzy na bieżąco wyświetlające się nad głowami zawodników. Oznacza to, że zwolennicy oglądania meczu w internecie mogą bezpłatnie go obejrzeć na stronie TVPSPORT.PL. Mecz Polaków można będzie więc obejrzeć na żywo i za darmo w aplikacji TVP Sport bądź na stronie internetowej. Spotkanie Polska - Austria rozpocznie się jutro (21 czerwca) o godz. 18:00.

Tak Polacy kibicowali w Hamburgu przed meczem Polska - Holandia!

Quiz. Polacy na Euro. Jak dobrze pamiętasz poprzednie występy reprezentacji?

Pytanie 1 z 11
Reprezentacja po raz pierwszy na mistrzostwa Europy awansowała, gdy prowadził ją trener Leo Beenhakker. W którym roku odbyło się pierwsze Euro z udziałem naszej kadry?