wydarzenia

"Wolin z rybą na talerzu" - Trzebież [GALERIA]

2023-06-10 15:56

Zdrowe rybki, pokazy kulinarne i wiele innych atrakcji. Tak właśnie spędziliśmy sobotni dzień w Trzebieży. Wszystko w ramach kolejnej akcji "Wolin z rybą na talerzu".

TRZEBIEŻ - DZIĘKUJEMY!

Jak zwykle dopisała pogoda i świetna frekwencja. "Wolin z rybą na talerzu" to akcja podczas, której nikt się nie nudzi. To gratka dla wszystkich fanów ryb, w każdym wieku. Wydarzenie organizuje Wolińskie Stowarzyszenie Rybaków, a jej celem jest promocja spożywania ryb z lokalnych połowów. To jednak nie koniec. Event pojawi się jeszcze w kilku miastach w regionie.

PROGRAM

W Trzebieży działo się naprawdę dużo. Na dobry początek - koncert zespołu Jackpot. Nie zabrakło pokazów kulinarnych oraz degustacji przepysznych potraw. O Wasze podniebienia zadbali Karol Studziński, Mariusz Siwak oraz Joseph Seeletso. Tradycyjnie można  było także porozmawiać z dietetykiem. Kolejne muzyczne uniesienia zapewnił nam zespół Queen Anne's Revenge. Było także mnóstwo atrakcji dla dzieci. Największą furorę zrobiła bitwa na ogromne bańki mydlane, ale najmłodsi mogli też skorzystać z malowania buziek. W naszej pomarańczowej strefie chillout'u mogliście wygodnie odpocząć na leżakach, skorzystać z animacji oraz zdobyć eskowe gadżety.

Najbliższa okazja, aby wziąć udział w akcji "Wolin z rybą na talerzu" już w następną sobotę (17.06). Tym razem widzimy się w Wolinie. Warto będzie się pojawić i spróbować tych wszystkich smakołyków jakie znajdziecie na miejscu. Szczegóły znajdziecie na stronie organizatora oraz na FB.