Marcoń Cios

i

Autor: Natan Marcoń Facebook/Adrian Cios Youtube

Clout MMA

Ustawka pod Biedronką Adriana Ciosa i Natana Marconia. Kto wygrał?

2024-05-29 12:32

Każdy z nas pamięta, jak w szkole umawiało się na "solo za Biedronką". Adrian Cios i Natan Marcoń postanowili zmierzyć się właśnie pod tym popularnym dyskontem. Który z bohaterów gali Clout MMA 5 wyszedł z tego starcia obronną ręką?

Spięcie na linii Marcoń - Cios 

Wielkimi krokami zbliża się gala Clout MMA 5. W karcie walk znalazło się starcie Natana Marconia z Łukaszem "Cameraboyem" Pawłowskim. Podczas konferencji prasowej przed galą doszło do ostrej potyczki słownej pomiędzy przeciwnikami, do której po czasie włączył się Adrian Cios. Influencer stanął po stronie Natania Marconia, aby po chwili... się z nim pokłócić! Wszystko skończyło się "ustawieniem na solo pod Biedronką". Do konfrontacji rzeczywiście doszło po konferencji prasowej! 

Marcoń i Cios spotkali się pod Biedronką - nagranie to hit internetu! 

Po chwili konfrontacja Marconia i Ciosa przeniosła się pod popularny dyskont. Marcoń zdjął nawet koszulkę, ale wszystko zostało przerwane przez ochroniarzy Clout MMA. Ostatecznie żaden z zawodników nie wyprowadził nawet pojedynczego uderzenia! W takim razie musimy chyba uznać potyczkę za remis! 

Film ze zdarzenia obejrzycie poniżej. 

Denis Załęcki ostro o Natanie Marconiu i Wielkim Bu przed CLOUT MMA 3. Szczere słowa o reakcji ojca
Listen on Spreaker.