tiktok

TikToker postanowił zjeść ponad 100 kg truskawek. Film obejrzało ponad 220 milionów ludzi!

2024-05-21 11:07

Wally znalazł pomysł na siebie i pokazuje go na TikToku. Napełnia 100 litrowe akwarium różnym jedzeniem, które potem w określonym czasie zjada. Zdecydowanie trend ze zjedzeniem ponad 100 kg truskawek zachwycił internautów, bo nagranie obejrzało ponad 226 milionów internautów. W jakim czasie zjadł owoce?

Wallywhatthe zjadł ponad 100 kg truskawek. Nagrał z tego film

Wally na swoim TikToku napełnia 100 litrowe akwarium różnymi posiłkami, np. piankami czy chrupkami. Jednak jego ostatnie wyzwanie zdecydowanie zaciekawiło widzów. TikToker postanowił zjeść 100 kg truskawek. Filmik jednym ciągiem pokazuje, jak mężczyzna zjada owoce. Co 2 godziny był podpis, aby Internauci wiedzieli, ile czasu to jemu zajmie. Całe nagranie obejrzało ponad 226 milionów internautów, ale zasięg ciągle rośnie.

TikToker zjadł 100 kilogramów truskawek w około 12 godzin.

Patrząc na ciągłość nagrania, Wally w tym czasie prawdopodobnie nie skorzystał nawet z toalety, ani nie napił się żadnej wody.

Beszamel: Truskawki - właściwości truskawek. Dlaczego warto jeść truskawki?

Zobacz w galerii zdjęć, jak TikToker pochłania 100 kg truskawek!

Czy można zjeść za dużo truskawek?

Dietetycy i lekarze zaznaczają, że jedzenie zbyt dużej ilości truskawek może zakończyć się nieprzyjemnymi dolegliwościami. Wszystko przez zawarty w nich błonnik.

Jak zaznacza portal potreningu.pl, zjedzenie 2 kilogramów truskawek może przyczynić się do poważnych problemów układu pokarmowego, m.in.:

  • wzdęć,
  • gazów,
  • zaparcia,
  • rozwolnienia.

Niektórzy też zapominają, że truskawki często wywołują alergie i reakcje alergiczne.

W przypadku jakichkolwiek dolegliwości warto skonsultować to z lekarzem.