wydarzenia

Tańce z gwiazdami, spotkania autorskie, czy metamorfozy. Wakacyjne Miasto Kobiet wraca nad Bałtyk

2024-06-28 9:13

Nie trzeba czekać do 8 marca, aby świętować w gronie Pań i gwiazd polskiej sceny. Od 1 do 4 lipca w Świnoujściu będzie trwać 7. edycja "Wakacyjnego Miasta Kobiet". W Muszli Koncertowej nie zabraknie już tradycyjnych warsztatów tanecznych z Iwoną Pavlović czy ciekawych spotkań, jednak to dopiero początek.

Wakacyjne Miasto Kobiet 2024

To już 7. edycja wydarzenia, które z roku na rok przyciąga co raz więcej Pań. Od 1 do 4 lipca w Świnoujściu, dokładniej wokół Muszli Koncertowej specjalnie zaaranżowana przestrzeń stanie się miejscem aktywności, inspiracji i dawki pozytywnej energii. "Wakacyjne Miasto Kobiet" to festiwal dedykowany wszystkim przedstawicielkom płci pięknej i stworzony z myślą o nich. Do godziny 19:00 - Panom wstęp wzbroniony, później mogą przyłączyć się między innymi do pokazów kina plenerowego. Podczas tegorocznej edycji nie zabraknie kultowych elementów, jak i nowości.

- Powraca do nas Piotr Gąsowski ze swoją książką, będzie też z nami Pani Magdalena Kuszewska. Nie zabraknie również livecooking'u. W tym roku poprowadzi go Jola Kleser, towarzyszyć będzie jej szef kuchni z hotelu "Trzy wyspy" oraz aktorka Anna Guzik. W programie także wieczorne spektakle z udziałem gwiazd, a równocześnie do spektaklu będą odbywały się pokazy filmowe "pod chmurką", projekcje oczywiście zaplanowano tak, aby miały motywy kobiece w tle. Dodatkowo kultowe już metamorfozy. Każda uczestniczka ma okazję oddać się w ręce profesjonalistów, są to makijażystki, które Panie pomalują i doradzą jak wykonać odpowiedni makijaż dzienny, poza tym fryzjerzy i styliści fryzur, a na koniec na uczestniczki czeka profesjonalna sesja zdjęciowa. Fotki później przekazujemy na pendrive i dajemy Paniom na pamiątkę - wylicza Barbara Gruszka, organizatorka wydarzenia.

Co ważne, wstęp i udział w imprezie oraz proponowanych atrakcjach jest bezpłatny. Jedynie na niektóre z nich obowiązują limity miejsc - wtedy w festiwalowej recepcji będzie można odebrać darmowe wejściówki.

Wakacyjne Miasto Kobiet

i

Autor: Materiały organizatora

W naszej galerii sprawdzicie jak bawiły się uczestniczki podczas ostatnich edycji. Szczegółowy harmonogram wydarzenia możecie już sprawdzić TUTAJ.