Holiday Park

i

Autor: Maksym Daniszewski

rozrywka

Szczecińska Łasztownia ponownie stanie się rozrywkowym sercem miasta!

2024-06-19 13:11

Wraz z początkiem wakacji - czyli już w najbliższy piątek (21.06) nad Odrę powróci Holiday Park. To wesołe miasteczko z wieloma atrakcjami. Tradycyjnie nie brakuje młyńskiego koła, ale pojawią się również nowości.

Holiday Park ponownie na Łasztowni!

Tej atrakcji nie sposób nie kojarzyć. Tłumnie odwiedzane przez turystów i mieszkańców wesołe miasteczko znów zawita nad Odrę w Szczecinie. Na miejscu pojawi się 15 urządzeń. Będzie coś dla fanów atrakcji na wysokim poziomie, ale i mniejsze karuzele dla najmłodszych. Nie zabraknie także nowości.

- Przestawiliśmy koło młyńskie w zupełnie inne miejsce co już widać. W miejscu Wheel of Szczecin teraz będzie Booster Maxx, czyli 55 metrowe śmigło dla fanów mocnych wrażeń. Pojawią się nowe urządzenia, jak wieża łańcuchowa, ale w wersji dla dzieci i młodzieży, bo nie jest zbyt wysoka. Do tego karuzele jak Loop Fighter, czyli gigantyczna łapa, ona pojawi się już 2 tygodnie po oficjalnym otwarciu, ale to tylko dlatego, że jedzie do nas prosto od producenta. Dodatkowo zamek strachu i budujemy blisko Boostera dużą plażę z leżakami. Każdy znajdzie coś dla siebie, a na miejscu będzie również strefa gastronomiczna - wylicza Mariusz Gurgul, współorganizator Holiday Parku.​

Oficjalne otwarcie Holiday Parku w piątek - 21 czerwca. Wesołe miasteczko pozostanie na Łasztowni do 1 września. Od poniedziałku do czwartku będzie czynne od  godziny 12:00 do 23:00, w piątki i soboty od 11:00 do północy, a w niedzielę od 11:00 do 23:00.