Kaczki

i

Autor: wkamienicynadodra/Canva

Szczecin

Szczecinianka przeprowadziła kaczą rodzinę przez ulicę! To prawdziwa bohaterka

2024-05-24 10:25

Profil "wkamienicynadodra" pokazuje na Instagramie nietypowe i oryginalne mieszkania w Szczecinie. Tym razem jego właścicielka zaskoczyła obserwujących nie zdjęciami wnętrza kamienicy, a... kaczą rodziną w centrum Szczecina.

Szczecinianka pomogła kaczuszkom w dotarciu nad Odrę 

Na początku tego tygodnia na profilu "wkamienicynadodra" pojawiło się łapiące za serce nagranie. Właścicielka konta pokazała kaczą rodzinkę, której pomogła przejść przez ruchliwe skrzyżowanie: 

Emocjonujący poranek. Udało się przeprowadzić kaczuszki, trąbili, ale nie wyobrażam sobie, żeby im nie pomóc - podpisała nagranie

Na nagraniu widać, że małe kaczuszki pod przewodnictwem mamy próbują dostać się nad Odrę. Niestety zgiełk ulicy w godzinach szczytu nie pozwala im przejść przez jezdnię. Gdyby nie bohaterska postawa właścicielki konta "wkamienicynadodra" kaczuszki mogłyby nie dotrzeć do celu! 

Kacza rodzina złapała internautów za serce

Film stał się już lokalnym viralem, udostępnił go m.in. profil Pomorza Zachodniego na Facebooku. Użytkownicy Instagrama są zachwyceni kaczą rodziną i pomocą, która została im udzielona przez szczeciniankę:

  • Aż mi się gorąco zrobilo. Szalone. Dobrze że tramwaj nie jechał
  • Brawo Ty! Brawo dzielne Kaczuszki! A cymbały niech trąbią
  • Jakim trzeba być ignorantem, żeby w takiej sytuacji trąbić - czytamy pod wideo 

Film z całej akcji obejrzycie poniżej! 

Zobacz także: Łabędzia rodzina wyszła na miasto. Potrzebna była policyjna eskorta

Łabędzie w policyjnej eskorcie