Sun Festival 2023

Sun Festival 2023 w Kołobrzegu. Wystąpią najgorętsi raperzy w kraju!

2023-07-25 13:23

To będzie 3-dniowe święto rapu dla całego Pomorza Zachodniego. W dniach 28-30 lipca w Kołobrzegu odbędzie się Sun Festival, jedno z największych hip-hopowych wydarzeń w całym kraju. W Nadmorskim Parku Kultury wystąpią najgorętsze gwiazdy rapu, takie jak Kizo, Bedoes czy Malik Montana.

Sun Festival - co wiemy o wydarzeniu?

Sun Festival 2023 odbędzie się w dniach 28-30 lipca w Kołobrzegu, na lotnisku Bagicz, gdzie znajduje się Nadmorski Park Kultury. Na trzech scenach zagra kilkudziesięciu raperów oraz DJ-ów:

Sun Festival to nowa impreza na koncertowej mapie Polski i wiele wskazuje na to, że lada moment, wszyscy będą mówić o tej imprezie. Topowi artyści, strefa gamingowa, strefa mody, a w niej niezależne marki odzieżowe. To tylko kilka atrakcji, jakie planują organizatorzy - czytamy na stronie organizatora

Sun Festival 2023 - kto wystąpi? Znamy line-up wydarzenia 

Na Sun Festivalu 2023 przewidziane zostały trzy sceny: Red Stage, Black Stage oraz So Hard Stage. Każda scena będzie miała swoją specyfikę, tak aby fani różnych odłamów szerokiego gatunku hip-hop mogli znaleźć coś dla siebie. 

W piątek 28 lipca wystąpią m.in. Kizo, Bedoes, 2115, Malik Montana oraz Tede i Borixon. W sobotę 29 lipca przed publicznością zaprezentują się m.in. Kuban, Jan-Rapowanie oraz Żabson. Festiwal 30 lipca zakończą m.in. Oki, PRO8L3M oraz Sobel. 

Pełen line-up znajdziecie pod tym adresem.

Jak dojechać na Sun Festival 2023 w Kołobrzegu?

Sun Festival 2023 odbywa się na lotnisku Babicz, na uboczu Kołobrzegu, nad samym morzem. Najłatwiej na teren festiwalu można dostać się samochodem:

Jeśli na Sun Festival wybierasz się samochodem, najłatwiej dojechać do Kołobrzegu drogą krajową nr 11, która prowadzi z Bytomia do Kołobrzegu (przez Poznań). Kierowcy mogą również wybierać alternatywne drogi, takie jak droga krajowa numer 6 (Szczecin-Gdańsk) lub droga wojewódzka nr 163 w północnej części Polski w zachodniopomorskim, która łączy Wałcz z Kołobrzegiem - podaje organizator

Na teren festiwalu będą kursowały także specjalne busy, dowożące festiwalowiczów z pobliskich miejscowości. Znajdziecie je pod tym adresem.