NOC BAJEK

i

Autor: Noc Bajek

wydarzenia

Pod osłoną nocy odkryją przed nami baśniowy i magiczny świat

2024-06-13 10:40

Już 15 czerwca w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach, czyli niecałą godzinę drogi ze Szczecina odbędzie się kolejna edycja "Nocy Bajek". Na uczestników czekać będzie wiele atrakcji, w tym świetlne iluminacje i trzy sceny.

"Noc Bajek" w Przelewicach

To wydarzenie znane już nie tylko w skali naszego województwa, ale również w całej Polsce. Każda edycja jest inna, każda ma inny temat przewodni, ale wszystkie łączy jedno: niesamowita podróż do przepięknego świata bajek, baśni, muzycznych przebojów znanych wszystkim najmłodszym uczestnikom, skąpana w oryginalnej oprawie świetlnej. Na miejscu poza samymi iluminacjami, które po zmroku robią wrażenie, czekają na Was trzy sceny.

Sceny:

  • Scenę za Pałacem obejmie we władanie Teatr Ocelot, organizator widowisk, pokazów artystycznych w kraju i na świecie. Grupa zaprezentuje artystyczne widowisko akrobatyczne z elementami baletu, muzyki i pantomimy,

  • Nad Stawem Centralnym, przy „ulicy czekoladowej”, po entuzjastycznym przyjęciu, ponownie zagości Teatr Pana "O", który przy pomocy unikalnej oprawy UV, zabierze wszystkich do roztańczonej, rozśpiewanej i pełnej magii pracowni Pana Kleksa,

  • Na polanie za Ogrodem Skalnym powstanie scena wypełniona śpiewem i animacjami. Monika Makowska-Wiącek - wokalistka Gorzowskiej Orkiestry Dętej, nagradzana śpiewaczka, zabierze najmłodszych w muzyczną podróż śladami "Małego Księcia"
Noc Bajek 2024

i

Autor: Materiały organizatora

"Noc Bajek" wystartuje o godzinie 21:00. Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdziecie też TUTAJ.