Gwiazdy

Piotr Mosak był psychologiem w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Zmienił się nie do poznania!

2024-05-17 10:56

Piotr Mosak jest psychologiem, który dał się poznać szerszemu gronu widzów, dzięki programowi "Ślub od pierwszego wejrzenia". Mężczyzna wyróżniał się charakterystycznym wyglądem, a przede wszystkim długimi włosami. Jak się okazuje, przez lata zmienił się nie do poznania!

Piotr Mosak był ekspertem TVN

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" to hitowy serial TVN, który do tej pory doczekał się aż 9. sezonów. W tym kontrowersyjnym show uczestnicy biorą ze sobą ślub, widząc się po raz pierwszy... dopiero na ślubnym kobiercu! Jak łatwo się domyślić, nie wszystkie małżeństwa natychmiastowo się ze sobą dogadywały. Jedną z osób, które miały im w tym pomóc był Piotr Mosak, charakterystyczny psycholog w długich włosach, który szybko stał się ulubieńcem widzów. Mosak występował w programie od pierwszego sezonu i dla wielu jest integralną częścią "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Psycholog zmienił się nie do poznania

Trudno w to uwierzyć, ale od emisji pierwszego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" minęło już 8 lat! W tym czasie Piotr Mosak dokonał imponującej przemiany. Psycholog postanowił zadbać nie tylko o swój mózg, ale także ciało i rozpoczął intensywne treningi na siłowni! Efektami swoich treningów Mosak chętnie dzieli się na swoim Instagramie:

- Żaden ze mnie sportowiec, żaden siłacz, atleta, kulturysta, ale akurat to lubię, czasem wychodzi i daje ogromną satysfakcję. Znajdź sobie kilka rzeczy, w których jesteś spoko. Ćwicz się w nich i rób dla samego faktu poprawienia sobie nastroju. Dla samozadowolenia. Dla przyjemności - podpisał wideo, w którym robi imponujące ćwiczenia na drążku

Co jednak jeszcze bardziej szokujące, Mosak pozbył się swojego znaku rozponawczego, czyli długich włosów! Psycholog zastąpił je modną fryzurą, z fantazyjną grzywką.

Najnowsze zdjęcia eksperta "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zobaczycie w naszej galerii.

Krzysztof ze Ślubu od pierwszego wejrzenia już tak nie wygląda! Zmienił nawet kolor włosów!