Kołyska

i

Autor: AKPA/Canva

Świat

Młodzi rodzice zagłodzili 3-latka. Są podejrzani o morderstwo

2024-05-23 10:24

Do tragedii doszło w w tyrolskiej dzielnicy Kufstein w Austrii. Policja znalazła zwłoki 3-letniego dziecka w mieszkaniu rodziców. Dziecko było skrajnie wygłodzone. Przyczynę śmierci potwierdziła także autopsja.

Tragedia w Austrii 

Do tragicznego odkrycia doszło w Zielone Świątki tuż przed godziną 10.30. Tyrolska policja otrzymała wezwanie do mieszkania, w którym miało dojść do śmierci 3-latka: 

Kiedy patrol policji przybył pod adres domowy, rodzice dziecka i służby ratunkowe były już na miejscu i mogły jedynie ustalić, że chłopiec zmarł – cytuje policję portal "Kronen Zeitung" 

Jak się okazuje, to sam ojciec zawiadomił służby o śmierci dziecka. Sekcja zwłok przeprowadzona w Innsbrucku potwierdziła podejrzenia śledczych, dziecko było skrajnie wygłodzone i musiało być niewłaściwie odżywiane od dłuższego czasu. 

Rodzice zostali zatrzymani 

Rodzice dziecka w wieku 25 i 26 lat zostali zatrzymani pod zarzutem morderstwa, po wcześniejszej hospitalizacji: 

Ze względu na wyjątkowy stan psychiczny rodzice początkowo przebywali na leczeniu szpitalnym - wyjaśnił dziennikowi „Krone” Hansjörg Mayr, rzecznik prokuratury w Innsbrucku

Para posiada jeszcze trójkę dzieci (w wieku 1, 3 i 6 lat), które zostały przekazane do opieki społecznej. Dzieci nie były zaniedbane. Tym bardziej szokująca wydaje się śmierć 3-latka. Jak wyjaśnia rzecznik prokuratury w Innsbrucku, rodzice mieli pogodzić się ze śmiercią dziecka i zaprzestać jego karmienia. 

Źródło: Kronen Zeitung 

Policjant zabił żonę, sprawa zamiatana pod dywan - POKÓJ ZBRODNI

Zobacz także: Nie żyje 43-letnia gwiazda filmów dla dorosłych. Jesse Jane znał każdy mężczyzna!