świat

Mężczyzna związał się ze szmacianą lalką. Sprawdzamy, czy ich związek przetrwał próbę czasu

2024-07-18 13:40

Ludzie robią dziwne rzeczy z miłości. Jedni wykupują związek z AI. Inni postanawiają brać ślub ze samym sobą. Cristian Montenegro poszedł inną drogą. Postanowił związać się z lalką Natalią. Sprawdzamy, co słychać u zakochanej pary

Cristian Montenegro i historia jego związku

Pod koniec października pisaliśmy o Kolumbijczyku, który postanowił związać się ze szmacianą lalką. Postawił na taki wybór głównie przez samotność i problem ze znalezieniem partnerki w życiu. I tak powstała Natalia. Jest ona taka, jaką Cristian chciał ją mieć. Spędził z nią wiele ważnych chwil. Ba, para doczekała się nawet trójki dzieci, z czego poród ostatniego relacjonowali w swoich social mediach.

Jak dodaje Cristian, jego znajomi nie rozumieją związku z Natalią. Nie wspierają go, a nawet zarzucają wszelkie choroby psychiczne. On jednak broni swojej partnerki i nazywa to prawdziwą miłością.

Josie Kwaśniewska została „Królową przetrwania”! Wcześniej wygrała Love Island. Czy jej związek przetrwał?

Cristian Montenegro jest dalej z Natalią?

Po ponad pół roku postanowiliśmy sprawdzić, jak rozwiną się związek Cristiano i Natalii. Jak się okazało, Kolumbijczyk jest dalej w związku ze szmacianką lalką, co widać po zdjęciach w social mediach. Postanowił on nawet założyć własny biznes z koszulkami z logotypami, np. klubów sportowych.

Zobacz w galerii zdjęć, jak na co dzień żyje Cristian i jego szmaciana żona Natalie.

QUIZ Jak dobrze znasz trendy z TikToka? 10/10 tylko dla prawdziwych SLAY QUEEN

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Dokończ zdanie: "Me, obssesed with me?":