wiadomości

Józef Wojciechowski i Patrycja Tuchlińska ponownie zostali rodzicami? Imię dziecka jak z bajki Disney'a

2024-06-18 10:46

Józef Wojciechowski to 77-letni milioner i jeden z najbogatszych Polaków. Pochodzący z okolic Koszalina mężczyzna, związał się z prawie 50 lat młodszą Patrycją Tuchlińską. Para doczekała się już synka. Jak się okazuje, spodziewają się drugiego dziecka. Jak będzie miało na imię?

Józef Wojciechowski ponownie zostanie ojcem

Józef Wojciechowski to jeden z najbogatszych Polaków. Stworzył on największą firmę deweloperską w Polsce - J.W. Construction. Swoje życie zaczynał w Koszalinie, a przez Sopot wylądował nawet w Stanach Zjednoczonych.

W 2018 roku Józef Wojciechowski poznał 23-letnią wtedy modelkę, Patrycję Tuchlińską. Para szybko złapała wspólny kontakt. Kobieta urodziła już najbogatszemu Polakowi synka - Agusta. Niedawno Patrycja w social mediach pochwaliła się zaskakującym zdjęciem. Była ona tam z ciążowym brzuszkiem!

- Jak cudownie być Mamą! Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Mam! Pamiętajcie, jesteście niezastąpione! - napisała Patrycja.

W komentarzach pojawiły się różne opinie. Jedne dalej krytykowały Patrycję za jej związek z Józefem. Przeważały jednak te z gratulacjami.

Jak się dowiedziała "Gazeta Krakowska", Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski mieli powitać na świecie ich drugie dziecko. Dziewczyna dostała imię Aurora. Według informacji dziennika, rodzice planują zrobić wielkie przyjęcie na cześć malutkiej córeczki.

Tak zmieniał się Józef Wojciechowski

Proste pytania z "Milionerów" za 500 zł. 10/10 to obowiązek!

Pytanie 1 z 10
Które to slangowe "no pewnie":
Listen on Spreaker.