telewizja

Jędrzej Arian z Koszalina w finale Hotelu Paradise! Co wiemy o przystojnym mężczyźnie?

2024-05-14 8:10

Finał Hotelu Paradise już 14 maja 2024 roku o godzinie 20 w TVN7. To wtedy dowiemy się, która para wygra konkurs oraz jak zakończy się ich przygoda na Ścieżce Lojalności. Do tego etapu udało się dojść mężczyźnie z Koszalina - Jędrkowi Arianowi. Co o nim wiemy?

Finał Hotelu Paradise 8. Jędrzej walczy o wygraną

Jędrzej, gdy od razu wszedł do programu, dostał pseudonim "Wujas". Według uczestników ma "vibe takiego wujka". Od początku też wahał się pomiędzy Natalią, a Agnieszką, ale zdecydował się na częstochowiankę. I tym sposobem - Agnieszka z Jędrzejem dotarli do wielkiego finału Hotelu Paradise 8.

To we wtorek 14 maja 2024 roku powalczą o zwycięstwo w programie, a potem stanięcie na Ścieżce Lojalności.

A co wiemy o Jędrzeju Arianie?

Choć urodził się w Giżycku, od dłuższego czasu mieszka w Koszalinie. Tam też pracuje w firmie zajmującej się produkcją szyb samochodowych. Jędrzej Arian ma 30 lat, a jego największą pasją jest siatkówka. Wielokrotnie w programie zaznaczał, że kocha w nią grać.

Jędrzeja określono jako człowieka niezwykle lojalnego i ciepłego. Unika konfliktów, ale gdy już się pojawią, szuka ich pokojowego rozwiązania. Wydaje się nieśmiały, choć jak zaznacza - potrzebuje czasu.

Jędrzej zaznacza, że szuka ciepłej i kulturalnej kobiety. Czeka na poważny związek.

Radio Eska: "Hotel Paradise": najpiękniejsze uczestniczki. W rajskiej willi zrobiły furorę, a od ich zdjęć na Instagramie nie można oderwać wzroku!