Dominika Stosio

i

Autor: X-NEWS/TVN

znani szczecinianie

Hotel Paradise. Dominika Stosio zdradza szczegóły swojego pobytu. Czy są kary od TVN za ujawnienie informacji?

2024-04-09 12:24

Hotel Paradise wywołuje zawsze ogrom emocji. Brało w nim udział też wielu szczecinian. Zdecydowanie jedną z najbardziej lubianych uczestniczek związanych ze Szczecinem była Dominika Stosio. W rozmowie z nami postanowiła uchylić rąbka tajemnicy, jak wygląda praca z kamerami, gdzie nagrywa się setki oraz czy są kary od TVN za zdradzenie "sekretów".

Hotel Paradise. Dominika Stosio podbiła serca widzów

Dominika Stosio jest związana ze Szczecinem od wielu lat, choć ostatnio swoje życie dzieli między Szczecinem a Poznaniem. W Hotelu Paradise mogliśmy zobaczyć ją dwukrotnie: w zwykłej edycji HP5 oraz All Stars. W tym pierwszym doszła do tygodnia finałowego. W tym drugim odpadła w trakcie sezonu. Postanowiliśmy zapytać Dominikę o to, czy kamery śledziły każdy jej ruch.

- Kamery były ciągle i wszędzie, dosłownie - w toaletach, garderobach, przedpokojach, itp. Był śledzony każdy nasz ruch. Tam, gdzie kamery, tam również mikrofony - powiedziała dla Eska Szczecin News Dominika.

Wielu też interesuje, jak wygląda nagrywanie setek w Hotelu Paradise.

- Co do setek - byliśmy wywoływani do pomieszczeń, które znajdowały się obok hotelu. Ich nie widać w telewizji i nigdy nie były pokazane. Lubiłam setkowanie - była tam dobra klima  - śmiała się Dominika w rozmowie z Eska Szczecin News.

Wielu się zastanawia, jak wygląda kwestia kar za ujawnienie informacji z Hotelu Paradise. Dominika przyznała, że nie pamięta szczegółów całej umowy, jednak była pewna tego:

- Pamiętam, że są wysokie kary pieniężne za ujawnienie jakichkolwiek informacji przed ukazaniem sezonu w TV - powiedziała dla Eska Szczecin News Dominika.

Radio Eska: "Hotel Paradise": najpiękniejsze uczestniczki. W rajskiej willi zrobiły furorę, a od ich zdjęć na Instagramie nie można oderwać wzroku!

Hotel Paradise. Dominika Stosio o kontakcie z uczestnikami

Dominika słynie ze swojej widoczności w social mediach. Czy utrzymuje kontakt z uczestnikami ze swojego sezonu Hotelu Paradise?

- Oczywiście, że mam kontakt z osobami z mojego sezonu. Z niektórymi mniejszy, z niektórymi większy. Z Klaudią widzę się częściej niż z mamą. Mamy wspólną pracę, bo dołączyła do mojego zespołu tanecznego. Z Jay'em utrzymuję również dobry kontakt i bardzo cenię sobie jego zdanie na różne tematy -  powiedziała dla Eska Szczecin News Dominika.

Zainteresowanie wśród fanów też dalej wywołuje jej relacja w hotelu z Kubą. Czy Dominika utrzymuje z nim kontakt?

- Co do Kuby - były jakieś momenty, gdzie się minęliśmy podczas wspólnej imprezy, ale jesteśmy tylko na cześć - podsumowała dla Eska Szczecin News Dominika. 

A jak na przestrzeni czasu zmieniała się Dominika? Zobaczycie w naszej galerii!