inwestycje

Hotel Gołębiewski w Pobierowie rośnie w oczach. Zobacz na zdjęciach, jak bogato będą wyglądały wnętrza!

2024-01-11 18:50

Hotel Gołębiewski to jedna z największych inwestycji na Pomorzu Zachodnim. Po śmierci Tadeusza Gołębiewskiego, prace w Pobierowie na chwile zostały wstrzymane. Jednak jak donieśli nam mieszkańcy tej uroczej miejscowości, ponownie ruszyły. Zobacz ekskluzywne zdjęcia z budowy hotelu Gołębiewski w Pobierowie!

Hotel Gołębiewski w Pobierowie. Kiedy otwarcie inwestycji?

Śmierć Tadeusza Gołębiewskiego wywołała niemałe poruszenie. Cała budowa musiała poczekać, przez uregulowanie kwestii formalno-prawnych, m.in. brak wyznaczenia drogi sukcesji w firmie i inwestycjach.

Jednak jak przekazał fanpage „Pobierowo jest OK”, ruszyły prace na budowie hotelu Gołębiewski w Pobierowie. Po zdjęciach można stwierdzić, że dzieje się naprawdę sporo. Niektóre pokoje są już prawie gotowe, tak samo jak baseny czy sauna. Większe sale (konferencyjne) czekają na wykończenie.

Hotel Gołębiewski to będzie gigantyczna inwestycja. 13 poziomów, w tym 11 pięter nadziemnych i 2 podziemne. Ma być również około 500 pokoi i to nad samym morzem!

Jak podpowiadają informatorzy z Pobierowa, jest ogromna szansa na otwarcie hotelu Gołębiewski w sezonie letnim w 2023 roku.

Zobacz galerię zdjęć z budowy hotelu Gołębiewski w Pobierowie. Wnętrza już zachwycają!

Hotel Gołębiewski. Gdzie znajdują się luksusowe noclegi?

Choć hotel Gołębiewski w Pobierowie będzie niewątpliwie jedną z największych inwestycji Tadeusza Gołębiewskiego, zbudował on już wcześniej sieć znanych hoteli w Polsce. Znajdziemy je m.in w:

  • Karpaczu,
  • Mikołajkach,
  • Białymstoku,
  • i Wiśle.

Po lokalizacjach można stwierdzić, że wybiera on miejscowości, które powoli zyskują turystów dzięki swojemu otoczeniu i spokojowi. Ceny pokojów w tej sieci hoteli zaczynają się od 800 złotych. Nie wiadomo, ile zapłacimy za noc w hotelu Gołębiewski w Pobierowie.

Tak wygląda grobowiec, w którym spoczął Tadeusz Gołębiewski