Półkolonie

i

Autor: Organizator

skt

Gra w tenisa, wyjścia do kina czy do Fabryki Wody!

2024-06-10 16:37

Szczeciński Klub Tenisowy prowadzi zapisy na letnie półkolonie z tenisem. To doskonały sposób na spędzenie wakacji pełnych sportu, zabawy i nowych przyjaźni. Na zajęciach mogą pojawić się dzieci w wieku od 6 do 13 lat.

Wszystkie dzieci i młodzież, które nie mają sprecyzowanych planów na wakacje, mogą wziąć udział w półkoloniach tenisowych w Szczecinie. Półkolonie to dobra okazja dla dzieci do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Poprzez regularne treningi, będą miały możliwość rozwijania swoich umiejętności motorycznych, zwinności, szybkości i wytrzymałości.

- Program półkolonii to cykl zaplanowanych i z całą dokładnością przemyślanych zajęć sportowych oraz rekreacyjnych. Treningi tenisowe odbywają się na korcie, w grupach maksymalnie 6-osobowych. Dodatkowo, wyznaczone zostały strefy gier i zabaw dla dzieci. Atrakcje dnia to głównie zajęcia sportowe, ruchowe oraz rekreacyjne, zorganizowane stacjonarnie na terenie klubu, bądź w plenerze, na otwartym terenie, w najbardziej bezpiecznych miejscach Szczecina. Nie zabraknie również relaksu podczas ulubionego seansu w kinie! Wyżywienie (śniadanie, obiad dwudaniowy oraz pyszny podwieczorek) jest serwowane i zorganizowane przez sprawdzoną, zewnętrzną firmę cateringową. Nad grupą dzieci zawsze czuwa zgrany zespół, który posiada niezbędne uprawnienia do pracy z dziećmi. Półkolonie tenisowe zgłoszone będą terminowo w Kuratorium Oświaty oraz posiadać będą ubezpieczenie grupowe NNW - mówi Andrzej Czyż prezes SKT.

Półkolonie rozpoczną się 24 czerwca i odbędą się na kortach przy alei Wojska Polskiego w Szczecinie. Zapisów szukajcie na stronie organizatora

Półkolonie

i

Autor: Organizator