euro

Euro 2024. Polscy kibice szykują się już przed stadionem w Hamburgu na mecz polskiej reprezentacji! Powstała nawet ciekawa teoria

2024-06-16 12:01

Euro 2024 trwa już od piątku (14 czerwca 2024), ale Polacy swój mecz rozegrają dopiero w niedzielę 16 czerwca 2024 w Hamburgu. Spora rzesza polskich kibiców dotarła już wczoraj do Niemiec. Inni powoli zbierają się już przed stadionem, aby poczuć atmosferę. Jeden z kibiców zdradził nam, że miał "przyjemność rozmawiać z trenerem Probierzem". Powstała nawet bardzo ciekawa teoria!

Euro 2024 w Niemczech. Kto stanie na drodze Polski?

Polska znajduje się w grupie D. Oto terminarz i miejsce meczów Polaków:

  • 16 czerwca 2024, Hamburg. Polska-Holandia.
  • 21 czerwca 2024, Berlin. Polska-Austria.
  • 25 czerwca 2024, Dortmund. Francja-Polska.

Późniejsi przeciwnicy nie są znani. Wszystko zależy od wyników w grupie D. Oto różne warianty.

  • W przypadku trzeciego miejsca zależy wszystko do bilansu pozostałych trzecich miejsc. Polska może w tym przypadku trafi na zwycięzcę grupy B,E lub C.
  • W przypadku drugiego miejsca w grupie, Polska może zmierzyć się z drugą drużyną grupy E.
  • W przypadku zwycięstwa w grupie D, Polska może zmierzyć się 2. drużyną grupy F.
Tak Polacy kibicują w Hamburgu

Euro 2024 w Niemczech. Polscy kibice czekają przed stadionami

Niektórzy Polscy kibice przyjechali już do Hamburga w piątek, aby spokojnie poczuć ducha Euro 2024. Niektórzy przybyli w sobotę, a spora część specjalnymi pociągami na Euro 2024. Sporo z nich gromadzi się już od godziny 9 pod stadionem w Hamburgu. Mają dosyć pozytywne nastawienie do meczu z Holandią. Jeden z kibiców podzielił się nawet swoją "teorią".

-  Przewidywania są, że Lewandowski pojawi się na meczu, tak w 60 minucie na przemęczonych Holendrów. Kontaktowaliśmy się z trenerem (Probierzem - przyp.pd) Powiedział nam tak: "Lewandowski wchodzi w 60 minucie i ładuje brameczkę. Pierwsze 15 minut będzie ofensywne ze strony Polaków. Strzelimy bramkę koło 12 minuty, potem będziemy się bronić" - powiedział Wiktor z Kielc dla Radio Eska.

Zobaczcie w naszej galerii zdjęć kibiców, którzy już szykują się na mecz Biało-Czerwonych!

Przyśpiewki polskich kibiców na Euro 2024

Pytanie 1 z 9
Biało-czerwone to...