Pogoń Szczecin

Autor: Mateusz Tomaszewicz

Derby Pomorza na remis, piłkarze podzielili się punktami

2020-06-15 8:48

Pogoń Szczecin w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego piłkarskiej ekstraklasy zremisowała na własnym boisku z Lechią Gdańsk 1:1.

Wynik spotkania już w 4. minucie dla granatowo-bordowych otworzył Santeri Hostikka, dla którego było to premierowe trafienie w drużynie Portowców. Wyrównującą bramkę dla Lechii zdobył bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego Maciej Gajos. Gol padł w 30 minucie. W dalszej części spotkania gra była wyrównana i raczej nie porywała.

Po wczorajszym (14.06) remisie podopieczni trenera Kosty Runjaicia z dorobkiem 45 punktów uplasowali się z 6 lokacie i zagrają przynajmniej o Puchary w grupie mistrzowskiej. W kolejnym spotkaniu Pogoń ponownie zmierzy się w Szczecinie z Lechią Gdańsk. Mecz odbędzie się w niedzielę o godzinie 12:30.

Jakiego przedmiotu najbardziej się obawiasz?