gwiazdy

Córka Borysa Szyca ma problemy przez ojca? Fani nazywają ją "nepobaby"

2023-09-22 14:46

Sonia Szyc to młoda polska aktorka. Powoli rozpoczyna swoją karierę, jednak przez sławnego tatę, Borysa Szyca, jeszcze nie wie, czy to jej droga życia. Wielu Internautów nazywa ją pogardliwie „nepobaby”. Jak do całej sytuacji odnosi się Sonia Szyc?

Sonia Szyc jest oceniana przez pryzmat Borysa Szyca?

Sonia Szyc zagrała wraz z ojcem w filmie „Miało cię nie być”. Jak się okazało, to dzięki niej ojciec dostał rolę

- Przyjechałam do Warszawy na osiemnastkę koleżanki. Tata odebrał mnie z dworca, mówiąc, że napisał do niego jakiś reżyser, że szukają dziewczyny na casting do roli 17-latki. Zapytał go, czy ja w ogóle coś gram i czy mogłabym spróbować, bo chcą mnie zobaczyć. Okazało się, że Kuba Michalczuk, reżyser filmu, znalazł w sieci nagranie sprzed kilku lat, na którym śpiewamy z tatą „Shallow" Lady Gagi i Bradleya Coopera. Chyba się tym zainspirował. A że tata profesjonalnie zajmuje się aktorstwem, to poprosili, byśmy przyszli we dwójkę. Filmowego ojca miał grać ktoś inny, ale chodziło o to, żebym czuła się bardziej komfortowo, żeby tata mi podegrał scenę. To było dzień po tej imprezie, uczyłam się tekstu w drodze na casting. Tydzień później okazało się, że oboje mamy rolę w tym filmie – powiedziała dla Wysokich Obcasów Sonia Szyc.

Sonia Szyc zaznacza, że nie planuje iść na aktorstwo, tylko studia związane z muzyką, a dokładniej wokalem.

Borys Szyc o piciu i ćpaniu w Warszawiance i walce z uzależnieniami / "Mellina" #31

Sonia Szyc dostaje poważne zarzuty! Nazywają ją nepobaby

Jak się okazuje, Sonia Szyc dostaje wiele komentarzy, że dostaje role przez nepotyzm.

- Popełniłam błąd, wchodząc na plotkarskie strony. Zrobiłam to z ciekawości, gdy wyszedł pierwszy artykuł, że zagramy razem w filmie. Pod nim dwa tysiące komentarzy. Pomyślałam: super, poczytam sobie. To było ostre zderzenie z rzeczywistością. Krytyka – od tego, jak wyglądam, po to, jak stoję. Pisano, że na pewno jestem głupia, że tata załatwił mi rolę. Mocno odbiło się to na moim samopoczuciu - powiedziała dla Wysokich Obcasów Sonia Szyc.

Dodaje, że nie wchodzi na portale plotkarskie. Woli nie wiedzieć, co o niej piszą. Prawdę o niej znają znajomi. Jednak na początku było trudno.

- Rodzice ze mną porozmawiali, powiedzieli, że niestety tak to wygląda. Wsparły mnie też osoby, z którymi robiłam film. Byliśmy wtedy w trakcie pierwszych dni zdjęciowych. Dowiedzieli się, że ryczałam dzień wcześniej, bo ludzie napisali w sieci to i tamto. Znam wiele osób z show-biznesu i nie ma wśród nich nikogo, kogo by nie dotykały takie komentarze. Wszyscy mi mówią, że to zakompleksieni ludzie, którzy nudzą się swoim życiem, więc wyszukują artykuł w internecie i go komentują. Staram się tym nie przejmować - powiedziała dla Wysokich Obcasów Sonia Szyc.