Facebook

i

Autor: Wojciech Kulig/Canva

social media

Awaria Facebooka. Już nie tylko problemy z Messengerem, ale i z całą stroną

2024-05-30 8:42

Grupa Meta regularnie zalicza liczne awarie czy tzw. bugi, czyli regularne błędy. Jak się okazało, nawet w Boże Ciało użytkownicy Facebooka nie zostaną oszczędzeni. Od samego rana zgłaszane są awarie nie tylko już Messengerem, ale i ze stroną Facebooka.

Awaria Messengera męczy użytkowników od ponad miesiąca

Już w połowie kwietnia 2024 występowały spore problemy z Messengerem. Wiele osób w wersji przeglądarkowej nie mogło na Messengerze wyszukać rozmówców i czatów. Trzeba było wejść na profil danej osoby i kliknąć "wiadomość". Dopiero wtedy tak naprawdę można było kogoś odnaleźć i do niego napisać. Błąd nie występował u każdego użytkownika.

Inni skarżyli się na brak powiadomień z Messengera - użytkownicy mimo żadnych zmian w ustawieniach aplikacji, nie dostawali informacji o wiadomości. Dopiero po wejściu w aplikację pojawiała się informacja. Nie dawały nic aktualizację czy przeinstalowanie. Problem do dziś występuje u wielu użytkowników.

Niektórzy to nazywają tzw. bugami - czyli błędami facebooka.

Facebook - Wywiad Tadzik - o show Drag Me Out | ESKA

Awaria Facebooka 30 maja 2024

30 maja 2024 roku użytkowników przeglądarkowej wersji Facebooka z samego rana zaskoczył nietypowy błąd. Ekran stawał się dosłownie cały czarny, jakby ciągiem się ładował. W niektórych przypadkach pomagało zamkniecie i otwarcie od nowa karty. Innym dalej takie rozwiązanie nie pomaga. Awarie były też już zgłaszane na popularnym portalu z awariami - downdetector.pl

Chłopaki do wzięcia. Nowy dom Henia