Barwy Portowej Gwiazdki

i

Autor: Materiały Prasowe Pogoń Szczecin

Tysiące sympatyków Dumy Pomorza zaśpiewa wspólnie „Przybieżeli do Betlejem”

2021-12-06 10:41

Zamiast przyśpiewek kibicowskich - na stadionie miejskim w Szczecinie - usłyszymy bożonarodzeniowy repertuar"

Już dziś, o godzinie 18:00 odbędzie się wielkie „Kolędowanie z Portowcami”. Dodatkowo, na boisku pojawi się choinka oraz mikołaj z prezentami. Jednak to początek atrakcji:

  • Partner klubu zdecydował się wesprzeć finansowo zbiórkę prowadzoną przy współpracy z Bankiem Żywności w Szczecinie. Środki zostaną przeznaczone na pomoc podopiecznym z placówek opiekuńczo-wychowawczych, domów dziecka, a także ubogich rodzin z obrębu województwa zachodniopomorskiego. To jednak nie wszystko. Obdarowani będą również uczestnicy Kolędowania z Portowcami. PKO Bank Polski jest sponsorem 100 piłek z autografami, które zostaną rozdane przez Św. Mikołaja, ale i będą nagrodami w konkursach, które Wam zaproponujemy w trakcie eventu. W ten sam sposób rozdanych będzie również 20 koszulek meczowych, w pełnym brandingu, z imieniem i nazwiskiem!

  • Partner Biznesowej Dumy Pomorza wjeżdża driftem na Kolędowanie z Portowcami - i to saniami Św. Mikołaja! Ten emocjonalny wstęp wiąże się z fantastycznym wsparciem eventu przez naszego kooperanta. Firma EPEE Polska zdecydowała się przeznaczyć 500 zabawek na zbiórkę prowadzoną przy współpracy z Bankiem Żywności w Szczecinie.
  • Do udziału w evencie zaproszono lokalne zespoły muzyczne, które zadbają o to, by świąteczne emocje rozgrzały nasze serca. Wspomogą nas w tym profesjonaliści - Szczeciński Chór Chłopięcy „Słowiki”, Chór Męski „Słowiki 60” im Jana Szyrockiego”, Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Szczecińskiej "Krąg" Pałacu Młodzieży, Chór Akademicki im. prof. Jana Szyrockiego ZUT w Szczecinie, a także kapela zespołu Siermięgi. Goście wykonają po cztery utwory.

Jak zdobyć wejściówkę na wydarzenie? Wystarczy wejść na bilety.pogonszczecin.pl. Początek "Kolędowania z Portowcami" o godzinie 18:00.