muzyka

To będzie największy hit wakacji 2024. Benjamin Ingrosso był już wcześniej znany!

2024-05-20 12:57

Purple Disco Machine to jeden z obecnie najpopularniejszych DJ-ów na świecie. Nic dziwnego, że jego najnowszy hit podbija już TikToka. Współpraca z Benjaminem Ingrosso dała utwór "Honey Boy". Co ciekawe, szwedzki wokalista był już znany wcześniej z Eurowizji!

Purple Disco Machine ma magiczne dłonie. Wszystko zamienia w złoto

Purple Disco Machine to Tino Piontek, niemiecki producent muzyczny urodzony w 1980 roku. Dorastał we wschodnich Niemczech. Od małego wiedział, że chce tworzyć muzykę. Rozpoczynał od pracy na syntezatorach w drezdeńskich klubach. Potem postawił już na mocny house. Od 2020 roku bije rekordy popularności z takimi hitami jak:

  • "Hypnotized"
  • "Fireworks"
  • "Dopamine"
  • "In the Dark"
  • "Substitution"
  • "Something on My Mind".

Purple Disco Machine zdradził dlaczego tak kocha lata 80-te!

Benjamin Ingrosso zyska ogólnoświatową sławę?

Benjamin zdecydowanie może nazwać się dzieckiem z muzycznego otoczenia. Jego kuzyn przynależał do Swedish House Mafia, a sam też jest dzieckiem byłego tancerza Emilia Ingrossa oraz znanej szwedzkiej piosenkarki Pernilli Wahlgren. Od najmłodszych lat Benjamin Ingrosso występował w musicalach. Nic dziwnego, że w końcu zgłosił się do popularnego szwedzkiego festiwalu Melodifestivalen 2017, gdzie dotarł do finału. Nic dziwnego, że ponownie wziął udział w kolejnej edycji Melodifestivalen 2018. To wtedy z utworem "Dance You Off" wygrał szwedzkie preselekcje.

Benjamin Ingrosso zajął ostatecznie 7. miejsce na Eurowizji 2018, zajmując co ważne - 2. miejsce u jurorów.

Jego płyty pokrywały się złotem w Szwecji.

Nic dziwnego, że i do niego dotarł Purple Disco Machine. Występ z "Honey Boy" na Eurowizji 2024 pokazał, iż piosenka ma ogromny potencjał do zostania hitem wakacji 2024. Świadczy o tym to, że jest też coraz popularniejsza na TikToku.

Zobaczcie w galerii zdjęć, jak uroczy jest Benjamin Ingrosso! Zyska on serce niejednej fanki!

Sonda
Czy "Honey Boy" będzie hitem wakacji 2024?