z życia miasta

Robert Makłowicz był w Szczecinie! Gotował przy Morskim Centrum Nauki. Kiedy premiera odcinka?

2024-05-21 9:56

Robert Makłowicz to niewątpliwie jedna z ikonicznych postaci związanych z gastronomią w Polsce. Dziennikarz barwnie opisuje smaki i przygotowanie konkretnych posiłków. Nic dziwnego, że szczecinianie ucieszyli się z informacji, iż Robert Makłowicz odwiedził Szczecin. Co wiemy o odcinku jego programu?

Robert Makłowicz w Szczecinie. Będzie gotował zupę!

Morskie Centrum Nauki w Szczecinie opublikowało w poniedziałek wieczorem na swoim Facebooku informację, że Robert Makłowicz nagrywał odcinek swojego programu w Szczecinie!

Po zdjęciach widać, że spacerował po Morskim Centrum Nauki, a przed placówką przyrządził jedno z dań.

Jak uchylił rąbka tajemnicy Witold Jabłoński, prezes Morskiego Centrum Nauki, Robert Makłowicz ugotował w Szczecinie zupę.

- Kilkadziesiąt lat temu jak Robert Makłowicz był w Szczecinie, jadł tutaj pewną zupę z morskimi akcentami. Chciał wrócić do tego smaku. Wszyscy, którzy próbowali, stwierdzili, że była fantastyczna.

Internauci byli zachwyceni:

  • Lubię gościa i jego programy
  • Wspaniały człowiek
  • Makłowicz jest Najfajniejszy
  • Fiu fiu fiu

Zachowano oryginalną pisownię komentarzy.

Premiera odcinka z Robertem Makłowiczem w Szczecinie już 14 czerwca 2024 na kanale Youtube dziennikarza. W galerii zdjęć możecie zobaczyć pewne szczegóły!

Od jakiegoś czasu Robert Makłowicz właśnie w serwisie Youtube publikuje swoje podróżnicze materiały, gdzie zdradza kulinarne tajniki konkretnych dań z całego świata.

Otwarcie Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie