Anna Dereszowska

i

Autor: AKPA

quiz

QUIZ. Rozpoznasz polską gwiazdę po ustach? Sprawdź się w tym twarzowym teście!

2024-04-05 14:51

Polski show-biznes jest naprawdę zaskakujący. Wiele aktorek stawia na naturalność i nie poprawia swojej urody. Inne polskie gwiazdy za to lubują we wszelkich zabiegach upiększających. Dlatego postanowiliśmy przygotować dla was specjalny test. Rozpoznacie polską gwiazdę po jej ustach? Zapraszamy do tego wargowego testu!

Polskie usta są wyjątkowe? To rozpoznaj je po zdjęciach!

Całuśne usta obmalowane szminką. Inne tylko podciągnięte błyszczykiem. Kolejne z kwasem hialuronowym lub po wypełnieniu botoksem. Polskie gwiazdy decydują się na różne rozwiązania. Często usta są też charakterystyczne dla tych konkretnych gwiazd. Dlatego dziś postanowiliśmy sprawdzić waszą wiedzę o show-biznesie. Pytaliśmy już o piękne oczy polskich gwiazd. Dzisiaj przyjrzymy się ustom. Rozpoznaj polską gwiazdę po jej ustach!

Quiz. Rozpoznaj polską gwiazdę po ustach! Zdobędziesz 11 punktów?

Pytanie 1 z 11
Czyje to usta?
Usta Derpienski

Co to jest quiz?

Quiz to forma sprawdzenia wiedzy. Często pytania są podchwytliwe, czasami też podpowiadające zdjęcia. Zawsze jedna odpowiedź jest poprawna. Może to być forma rozrywkowa, jednak wielu wykładowców korzysta z takiej formy sprawdzenia wiedzy na egzaminach, kolokwiach czy testach zaliczeniowych.

Oto popularne i znane szczecinianki!

Listen on Spreaker.