Szelki

i

Autor: TikTok @yalixoluv

z życia wzięte

Prowadziła dziecko na smyczy. Internet podzielony. Mus czy wybór?

2024-05-27 10:57

Rodzice co rusz szukają nowych metod, aby zapanować nad dzieckiem. Jedną z nich są szelki, a czasami nawet smycze, które pozwalają upilnować pociechę. Pewna matka dostała za to sporo hejtu, choć ona uważa, że niesłusznie.

Spacer matki z dzieckiem na... smyczy. Fani podzieleni

W kwietniu pisaliśmy o mamie, która spacerowała z dzieckiem w szelkach. Tam było ewidentnie widać zapięcie z tyłu. Obecnie niektórzy też kupują specjalne plecaczki. Wszystko po to, aby dziecko było bezpieczne. Niektóre maluchy są bardzo żywiołowe, a to pozwala nad nimi zapanować.

Yaliza Sanchez postanowiła pochwalić się na TikToku nagraniem, gdzie wyprowadza swoje dziecko dosłownie na sprężystej smyczy.

- Byłam przeciwna prowadzeniu dziecka na smyczy, ale syn nalegał na spacer. Wcześniej wszędzie biegał. Jego bezpieczeństwo jest dla mnie ważniejsze niż opinia ludzi - napisała matka na TikToku.

Na nagraniu nie widać mamy malucha, ale widać, że synek jej nie słucha.

Internauci byli podzieleni. Część z nich uważa takie rozwiązanie za słodkie i pyta, skąd TikTokerka zamówiła smyczo-szelki.

Inni dodają, że dziecko nie jest zwierzęciem i można inaczej panować nad maluchem.

Sporo mam też zgodziło się z decyzją TikTokerki. Okazało się, że wiele z nich korzysta z takiego rozwiązania dla dobra dziecka.

Top 6 parków rozrywki w Polsce. Najciekawsze atrakcje dla dzieci i dorosłych

Tatiana Okupnik czasem ma dość swoich dzieci?