sport

PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin przegrywa z Radomiakiem. Kibice Portowców i tak dopisali! Poznasz znajomych na zdjęciach?

2023-08-14 11:52

Pogoń Szczecin poprzedni tydzień może zdecydowanie uznać za nieudany. Najpierw przegrali ogromną różnicą bramek z KAA Gent w europejskich pucharach. Portowcy liczyli na podbudowanie się przed rewanżem spotkaniem z Radomiakiem. Nic bardziej mylnego. Kibice jednak i tak dzielnie byli za swoją drużyną. Zobaczcie galerię fanów Pogoni!

Trwa koszmar Pogoni Szczecin

Po przegranej na wyjeździe 0:5 w Lidze Konferencji Europy, Pogoń Szczecin miała naprawdę ogromny ból głowy. Największa krytyka spadła oczywiście na bramkarza Portowców, Bartosza Klebaniuka. Piłkarze Pogoni jednak nie poddawali się i ich głównym celem było pokonanie Radomiaka Radom.

Całe spotkanie rozpoczęło się rzutami rożnymi. Jednak to Radomiak strzelił pierwszą bramkę i prowadził w Szczecinie 1:0 od 20 minuty spotkania. 7 minut później radomianie strzelili kolejną bramkę.

Choć Pogoń została wygwizdana przez kibiców po pierwszej połowie spotkania, wytrwale oni kibicowali swojej drużynie. Pogoń jednak nie podniosła się po porażce. Przegrała 0:2.

4. Kamil Grosicki: Chcę dalej grać w kadrze

Kibice Pogoni Szczecin wytrwale na stadionie

Kompletu na stadionie Pogoni Szczecin nie było, ale wielu kibiców udało się na spotkanie pierwszy raz w życiu. Wybrali sobie kiepski moment, bo to kolejna porażka Portowców.

- Pomyślałam sobie, że zabiorę męża i dzieci na mecz. Kupiłam szybko bilety. Chłopcy są fanami Pogoni Szczecin, ale nigdy nie widzieli meczu na żywo. Nie zagrali dobrze, przegrali. Ale dla nas liczy się samo uczestnictwo – opowiada Agnieszka.

Zobaczcie galerię zdjęć kibiców z meczu Pogoni Szczecin z Radomiakiem Radom!