pingwin

i

Autor: Marie_Bookwood/Pixabay.com

Chłodno, coraz chłodniej. A to jeszcze nie koniec mrozów [PROGNOZA POGODY]

2021-12-08 5:37

Przed nami kolejny dzień z minusowymi temperaturami. Nie powinniśmy jednak sugerować się jedynie tym, co zobaczymy na termometrach. Odczuwać będziemy bowiem wartości dużo niższe niż te, które osiągną słupki rtęci.

Maksymalne temperatury prognozowane dziś dla Szczecina to -2 stopnie Celsjusza. Przez cały dzień będzie więc jeszcze zimniej niż chociażby wczoraj. Momentami, kiedy np. zawieje mocniej wiatr, możemy jednak odczuwać, że na zewnątrz jest nawet 10 "kresek" na minusie. 

Momentami możemy spodziewać się chwilowych przejaśnień, jednak to chmury będą przez większość dnia szczelnie przykrywały niebo. Żadnych opadów jednak dziś się nie spodziewamy. 

Aura nie powinna negatywnie i sennie na nas wpływać. Ciśnienie do końca dnia będzie się znajdowało na stabilnym i umiarkowanym poziomie. Gdyby komuś jednak zachciało się spać, z pewnością pomoże krótki, orzeźwiający spacer. 

Warto pamiętać, że jutro w Szczecinie ma być jeszcze chłodniej. Niewielkie ocieplenie ma przyjść dopiero na początku przyszłego tygodnia. 

W formie 24: dieta wzmacniająca odporność
Sonda
W której części Szczecina żyje się najbezpieczniej?