Pogoń Szczecin

"Bardzo dobrze się tutaj czujemy". Kamil Grosicki o powrocie z rodziną do Szczecina

2023-10-04 15:44

Niedługo miną 2 lata od powrotu Kamila Grosickiego do Pogoni. Były reprezentant Polski powrócił do swojego rodzinnego miasta z całą rodziną. Jak rodzina Grosickich czuje się w Szczecinie? Czy Kamil i Dominika Grosiccy spędzają czas poza domem? Jakie są ich ulubione miejsca? O tym opowiedział nam Turbo Grosik.

Kamil Grosicki w Szczecinie - jak czuje się lider Pogoni?

Podczas naszego wywiadu z Kamilem Grosickim nie mogło zabraknąć pytań o życie prywatne lidera Portowców. Żona Kamila, influencerka Dominika Grosicka, często chwali się swoim życiem rodzinnym na Instagramie. Na zdjęciach widać, że rodzina Grosickich chętnie odwiedza różne miejsca w Szczecinie. Zawodnik Pogoni kilka lat temu otworzył w swoim rodzinnym mieście szkółkę piłkarską, której poświęca wolny czas:

- Z rodziną bardzo dobrze się tutaj czujemy. Żona ma swoje codzienne obowiązki, ja swoje treningi. Mamy tutaj swój biznes, Football Arena, szkółki piłkarskie, do których po każdym treningu jeżdżę. Ze wspólnikami wspólnie pomagamy w rozwoju naszej Akademii - mówił nam Grosicki

Nie oznacza to jednak, że Turbo Grosik nie znajduje czasu na odpoczynek. Pomocnik Pogoni jest jednak typem domownika, który woli spędzać wolne chwile w rodzinnym zaciszu:

- Jak jest czas na kolację czy spotkanie z rodziną, to oczywiście to robimy. Ja nie jestem typem człowieka, który ma swoje ulubione miejsca, bo lubię trochę ciszy i spokoju. Staram się spędzać czas wolny w gronie najbliższych, ale oczywiście odzew kibiców, kiedy widzą mnie na mieście jest bardzo miły - dodaje Grosik

Kamil Grosicki - życie prywatne i social media

Kamil Grosicki jest aktywny na Instagramie, gdzie z chęcią pokazuje swoje życie prywatne. Na zdjęciach możemy zobaczyć jego córkę Maję oraz żonę Dominikę. Co ciekawe siostra Grosickiego Kornelia, jest również piłkarką. 23-latka reprezentuje barwy Olimpii Szczecin. W swoim rodzinnym mieście założył również akademię piłkarską Football Arena, której jest twarzą. Kamila Grosickiego znajdziecie w social mediach w poniższych linkach: 

Wywiad z Kamilem Grosickim