ESKA RIDER SHOW

Za nami ESKA RIDER SHOW 3. Setki motocyklistów bawiły się w Drawsku Pomorskim

2023-06-19 16:14

To była największa motocyklowa impreza w regionie. ESKA RIDER SHOW 3 w Drawsku Pomorskim pobiło zeszłoroczny rekord frekwencji! Pokazy Gymkany, Stuntu, miasteczko foodtruckowe i oczywiście setki motocykli - to wszystko przyciągnęło odwiedzających z całej Polski. W naszej galerii zobaczycie, jak bawiliśmy się na ESKA RIDER SHOW 3.

ESKA RIDER SHOW 3 w Drawsku Pomorskim 

To była już 3. edycja największej imprezy motocyklowej w województwie zachodniopomorskim. 20 maja nasza ekipa pojawiła się w Parku Chopina w Drawsku Pomorskim, gdzie przygotowaliśmy dla was szereg atrakcji. Od 12:00 do 19:00 odwiedzający mogli przeżyć całą masę motocyklowych (i nie tylko) emocji. Co znalazło się w programie ESKA RIDER SHOW 3? 

- Jak zawsze głównym „motorem” imprezy był bogaty program. 7 godzinny, napompowany atrakcjami scenariusz, który gwarantował, że nikt na miejscu nie mógł się nudzić. Jesteśmy Radiem ESKA dlatego wszystko kręciło się wokół muzyki, rozrywki i prawdziwego flow. Lubimy zaskakiwać, dlatego w tym roku wymyśliliśmy bezpłatne usługi barbera, do którego kolejki nie miały końca. Jak zwykle na imprezach motocyklowych najbardziej widowiskowe były pokazy Gymhkany czy stunt’u. Mnóstwo osób skorzystało z symulatora weelie, a konkurs na najgłośniejszy wydech to prawdziwa perełka w naszym programie. Energetyczne spotkanie z eskową ekipą Kamena Rally Team, rozmowy o Dakarze i projekcie Nasi Na Dakar były niezapomniane a Ich efektowne, trójkołowe slingshoty mocno cieszyły oko odwiedzających. Ci bardziej wymagający – skierowali swoją uwagę na szkolenia sportowej, ale bezpiecznej jazdy. Szkolenia prowadzone były oczywiście przez najlepszych ludzi w regionie - powiedział dyrektor regionalny Radia Eska, Krzysztof Grobelny

Motocyklowe wrażenia od Eski 

Oczywiście główną atrakcją ESKA RIDER SHOW 3 był wielki zlot motocykli. Na placu przy Parku Chopina pojawiły się setki motocykli! Nie brakowało również pokazów Gymkany oraz Stuntu, które przyniosły prawdziwie ekstremalne emocje! Nasi zaprzyjaźnieni dealerzy zaprezentowali swoją ofertę motocykli do zakupu. Odwiedzający mogli odwiedzać stoisko takich wystawców jak m.in. Harley Davidson czy BMW. Dla osób głodnych wiedzy przygotowaliśmy panele dyskusyjne, podczas których omawialiśmy zagadnienia związane z motoryzacją.

Nie zabrakło świetnej muzyki! 

Eskowe Hity na czasie oczywiście zawitały do Drawska, a odwiedzający mogli pobawić się do dynamicznych setów granych przez DJ'a Fringe'a. Dla osób lubiących taniec, przygotowaliśmy specjalny pokaz zumby! Z kolei fani rockowego grania spędzili miły czas na koncercie lokalnego zespołu Falken Blues.

Nie-motocyklowa rozrywka? 

Oczywiście nie samymi motocyklami człowiek żyje, dlatego przygotowaliśmy dla was również szereg atrakcji, w których mógł wziąć udział zupełnie każdy. Dla głodomorów dostępne było foodtruckowe miasteczko oraz konkurs jedzenie burgerów na czas. Dzieci mogły z kolei pobawić się w dmuchanych zamkach oraz trampolinach. Miłośnicy zagadek mieli szanse złamania kodu eskowego sejfu, gdzie do wygrania były wspaniałe nagrody!

ESKA RIDER SHOW skradła serca odwiedzających

Trzecia edycja ESKA RIDER SHOW zgromadziła tłumy w Parku Chopina. Jesteśmy wam bardzo wdzięczni za tak ciepłe przyjęcie:

- Może zabrzmi to nieskromnie, ale nie jesteśmy zaskoczeni frekwencją podczas 3 edycji Eska Rider Show. Tworzymy ten event już po raz trzeci, a 20 osobowy zespół czuwający nad wszystkim doskonale wie co ma robić. Oczywiście dla imprez plenerowych najważniejsza jest pogoda, a ta tego dnia była wymarzona. Cieszy nas fakt coraz większego zasięgu imprezy, a marka Eska Rider Show jest już rozpoznawalna nie tylko w regionie, ale i w kraju, o czym świadczą motocykliści i wystawcy z różnych części Polski - mówi Krzysztof Grobelny

Czy planujemy coś dużego na przyszły rok? Nie potwierdzamy, nie zaprzeczamy...

- Pozytywne komentarze i feedback, który w dalszym ciągu otrzymujemy pozwala nam ambitnie myśleć o kolejnej edycji. Wiemy już, że tak napisany program sprawdził się, dlatego nasza rola w tym by każdego roku zaskakiwać i dostarczać jeszcze więcej emocji. Gwiazda ogólnopolskiego formatu z dużym koncertem? – dlaczego nie… - dodaje dyrektor regionalny Radia Eska