ranczo

i

Autor: AKPA

quiz

Trudny quiz o Ranczo. Dopasuj aktora do bohatera w "Ranczo". Kogo grała Violetta Arlak? Tylko prawdziwy fan zdobędzie komplet!

2024-07-08 14:36

Serial "Ranczo" to jeden z ukochanych seriali Polaków. Niektórzy oglądają go kolejny raz nie tylko na VOD TVP, ale też i na Netflixie. Nic dziwnego - Wilkowyje i mieszkańcy tej wsi pokazują typową, ale i stereotypową Polskę. Dlatego mamy dla was trudny quiz - połączcie bohatera z serialu "Ranczo" z konkretnym aktorem. Dacie radę zdobyć komplet?

Aktorzy uwielbiali grać w "Ranczu"

Ranczo od dekad podbija polskie domostwa. Regularnie w TVP Seriale można obejrzeć powtórki serialu. Wejście Ranczo na Netflix też zwiększyło jego popularność. Pojawiły się nawet plotki o tym, że Ranczo mogło wrócić. Jednak przez m.in. ówczesną władzę, pomysł wstrzymano. Wiele też zmieniła śmierć Pawła Królikowskiego.

Już od samego początku serial gromadził miliony Polaków przed telewizorami. Nic dziwnego, stereotypowe pokazanie Polaków czy np. Amerykanów bawiło. Wybitna obsada aktorka też swoje robiła, tak samo jak najlepszy czas antenowy w telewizji.

Aktorzy do dziś wspominają miło przygodę w serialu, choć co ciekawe, serialowa Wioletka nie do końca lubiła prywatnie swojego serialowe męża policjanta! Zaskoczeni?

Jednak jak się okazuje, Wilkowyje skrywają też mieć pewne tajemnice. Bo nimi można nazwać poszczególne nazwiska aktorów. Dlatego dziś mamy dla was wybitnie trudny quiz - dopasujcie nazwisko aktora do roli granej w "Ranczo". Ostrzegamy, niektóre pytania są podchwytliwe! Ale wierzymy w waszą wybitnie dobrą pamięć. Powodzenia

Najlepszy quiz o Ranczo. Kto grał w serialu "Ranczo"? Połącz aktora z bohaterem!

Pytanie 1 z 20
Ilona Ostrowska w serialu "Ranczo" grała

Ranczo - obsada serialu po latach. Kto zmienił się najbardziej?

Aktorzy z serialu Ranczo po latach. Nie do wiary jak bardzo się zmienili!
Listen on Spreaker.