rozrywka

Taniec z Gwiazdami. Dagmara Kaźmierska nie ma wsparcia w byłej w przyjaciółce "Edzi"? Mocne uderzenie

2024-04-09 10:06

Trwa emisja najnowszego sezonu "Tańca z gwiazdami" w Polsacie. Niewątpliwie jedną z największych gwiazd tegorocznej edycji jest Dagmara Kaźmierska z "Królowych Życia". Jak się okazuje, nawet jej "najlepsza przyjaciółka" Edyta nie popiera swojej koleżanki. O co dokładnie poszło?

Dagmara Kaźmierska w Tańcu z Gwiazdami. Internauci nie są zadowoleni

Dagmara Kaźmierska zdecydowanie nie jest ulubienicą zarówno fanów jak i jury. Ostatni jej taniec skrytykowała jak zwykle Iwona Pavlović. Dodatkowo Dagmara oberwała też od Dody. Najwięcej krytyki, ale i hejtu spadło na nią po ostatnim odcinku. Dagmara Kaźmierska została kosztem Aleksa Mackiewicza, co wywołało ogromne oburzenie w sieci. Internauci i widzowie nie mogą dalej pogodzić się z odpadnięciem jednego z faworyta. Ciągle piszą obraźliwe komentarze w sieci, ale też wsparcia dla Aleksa.

Dagmara Kaźmierska kiedyś i dziś. Tak zmieniła się najpopularniejsza Królowa Życia

Taniec z Gwiazdami. Dagmara Kaźmierska pod ostrzałem widzów, a nawet przyjaciół

Największą przyjaciółką Dagmary Kaźmierskiej w programie "Królowe życia" była Edyta Nowak-Nawara. Przygody pań niezwykle bawiły internautów. Jak się okazuje, z biegiem czasu "Edzia" zaczęła się dystansować od Dagmary i chciała sama zaistnieć. Pod postem portalu Jastrząb Post, w którym to pokazano Dagmarę Kaźmierską, Edyta skomentowała taniec Dagmary

- Tańczyć wogóle nie umie. Dawno powinna odpaść. Co to jest. Oszustwo i nic wiecej - napisala Edyta w komentarzu.

Sonda
Lubicie Dagmarę Kaźmierską?