Pochmurno, do tego śnieg i deszcz! Tutaj będzie szalał wiatr [Prognoza IMGW na 19.02.2023]

i

Autor: FelixMittermeier /pixabay.com Pochmurno, do tego śnieg i deszcz! Tutaj będzie szalał wiatr [Prognoza IMGW na 19.02.2023]

Pogoda na Wielkanoc w Szczecinie. Co przewidują prognozy pogody? Nie są one optymistyczne

2023-03-27 10:28

Wielkanoc 2023 coraz bliżej. Czy pogoda będzie sprzyjała wielkanocnym spacerom? Czy pójdziemy poświęcić pokarmy w słońcu, a może w deszczu? Sprawdziliśmy prognozy długoterminowe dla Szczecina na Wielkanoc 2023

Pogoda na Wielką Sobotę 2023 w Szczecinie

Prognozy długoterminowe nie są na ten dzień optymistyczne. Wiele z nich zakłada, że tego dnia na terenie Szczecina może popadać! Oprócz tego ma też być pochmurno, ale ciepło. Synoptycy przewidują temperaturę około 10 stopni, a niektórzy nawet przewidują 18 stopni Celsjusza.

Pogoda na Niedzielę Wielkanocną 2023 w Szczecinie

Co ciekawe, prognozy na niedziele są całkowicie inne niż na Wielką Sobotę. Synoptycy przewidują, że tego dnia nie powinno być opadów. Raczej słonecznie, ale z przejściowym zachmurzeniem. Niestety, będzie dosyć chłodno, bo około 8-9 stopni Celsjusza. Niektórzy kuszą się o stwierdzenie, że jednak tego dnia temperatura przekroczy 10 stopni Celsjusza.

Pogoda na Lany Poniedziałek 2023 w Szczecinie

To dosyć mokry dzień, bo słynie on z polewania się wodą. Tak samo powinno być z nieba, bo synoptycy przewidują na ten dzień opady deszczu. Temperatura może się wahać od 8 do 13 stopni Celsjusza.

Warto pamiętać, że w przypadku długoterminowych prognoz mogą nastąpić zmiany.