Jechał pijany po autostradzie hulajnogą

i

Autor: Screen YouTube: GDDKiA; H.S; pixabay.com

Policja

Mężczyzna jechał na hulajnodze autostradą A6 pod prąd. Był nietrzeźwy

2024-07-10 14:55

Policja zatrzymała do kontroli nietrzeźwego mężczyznę, który pod prąd jechał hulajnogą na autostradzie A6. O zdarzeniu poinformowała Komenda Miejska Policji w Szczecinie. Gdzie jechał mężczyzna? Doszło do tego na odcinku między węzłami Szczecin Dąbie-Rzęśnica. Do sieci trafiło nagranie.

Kolizja na A6 w zachodniopomorskim. Są utrudnienia

Wcześniej na autostradzie A6 w pobliżu węzła Szczecin Dąbie, w kierunku Świnoujścia, doszło do kolizji dwóch pojazdów. Zator wynosi sześć km.

Mężczyzna jechał hulajnogą pod prąd na autostradzie

Mężczyzna postanowił, że pojedzie hulajnogą pod prąd na autostradzie A6. Nie przeszkadzał mu korek. Trafił w ręce policji. Teraz zapłaci spory mandat. 

Badanie alkomatem wykazało u niego ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

"Mężczyzna został ukarany mandatem karnym za jazdę na hulajnodze w stanie nietrzeźwości, mandat wyniósł 2,5 tys. zł. Kierujący otrzymał również kolejną karę w wysokości 2,5 tys. zł za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym" – przekazał oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie mł. asp. Paweł Pankau.

Dwa dni temu, czyli 8 lipca do sieci trafiło nagranie z tego wyczynu pijanego mężczyzny na A6 w Zachodniopomorskiem. Do transportu użył wcześniej wspomnianej hulajnogi. Poniżej możecie zobaczyć co zarejestrowały kamery monitoringu. Widać tam, jak jedzie autostradą, a dokładniej pasem awaryjnym. Przypomnijmy, że pas awaryjny przeznaczony jest wyłącznie do skorzystania z niego w wyjątkowych sytuacji.  

Zatrzymanie ojca pobitego dziecka w Koszalinie