Kebab

i

Autor: Pixabay Kebab

Jedzenie

Kebab Piri Piri zawita do Szczecina! Znana marka otworzy kilka placówek

2024-07-11 11:04

Popularny w Polsce kebab Piri Piri otwiera się dla mieszkańców Szczecina. Marka będzie miała kilka lokali w mieście, a uruchomienie pierwszego z nich planowane jest jeszcze w te wakacje! Kebab otworzy się w wersji Piri Piri Express.

Kebab Piri Piri

Znana kebabownia otworzyła pierwszy lokal w 2014 roku w Lublinie. Od początku stawiała na samorobione, kraftowe mięso, które wyróżniało się smakiem. Marka chwali się, że ich kebab jest bez ulepszaczy smaku i szkodliwych dodatków, a także jest robione według własnej, stale doskonalonej receptury. Podobnie jest z pieczywem i sosami, które również tworzą. Kebab przekształcił się w spółkę w 2022 roku i od tamtego czasu świadczy franczyzy dla różnych miast w Polsce. Lokale, które otwierają się w danym mieście, mają zapewnione oryginalne mięso, pieczywo i sosy, a także opiekę promocyjną i reklamową. Samo mięso do kebaba również jest dostarczane do różnych lokali, które nie są brandowane marką. Co ciekawe, Piri Piri udziela również szkoleń obejmujących przygotowanie popularnego przysmaku, jakim jest kebab. Szczecinianie natomiast nie będą musieli jechać do Lublina lub Krakowa, by spróbować dań ze znanego lokalu. Właśnie ogłoszono podpisanie franczyzy na kilka placówek marki w stolicy województwa zachodniopomorskiego.

Czy kebab jest zdrowy?

Kebab Piri Piri w Szczecinie

Podpisanie umowy franczyzowej ogłoszone zostało za pośrednictwem kanału YouTube spółki Piri Piri. Do Szczecina zawita kilka lokali znanej kebabowni.

Koluniu, mamy hita w Szczecinie! Podpisujemy umowę na kilka lokalizacji Piri Piri Szczecin. - dowiadujemy się z krótkiego filmiku.

Jak ogłasza właścicielka szczecińskich lokali Piri Piri, Pani Małorzata, pierwszy lokal zostanie otwarty jeszcze w te wakacje. Nie wiemy gdzie będzie znajdowała się kebabownia, ani jaka jest przybliżona data otwarcia. Wiemy natomiast, że restauracja zostanie oddana do dyspozycji klientów w formie express. Taki rodzaj lokalu skraca czas oczekiwania na posiłek. Kebabownia Piri Piri będzie pierwszą otwartą franczyzą marki nie tylko w samym mieście, ale i w najbliższym regionie.

Zobacz najlepsze restauracje wybrane przez YouTubera Maciej Je!