Świat

Clown z horroru Stephena Kinga terroryzuje małą wieś! Mieszkańcy są przerażeni!

2024-06-14 14:53

Mała szkocka wieś Skelmorlie stała się prawdziwym miejscem z horroru. Jej mieszkańcy zaczęli skarżyć się na clowna rodem z książki "To" Stephena Kinga. Przebieraniec zostawia na ulicach czerwone balony mając na celu tylko jedną rzecz - siać postrach w Skelmorlie!

Szkocki clown prowokuje mieszkańców wsi! 

W ostatnich tygodniach na ulicach małej wsi Skelmorlie w Szkocji zapanował prawdziwy chaos! Wszystko za sprawą clowna, który swoim wyglądem przypomina Pennywise'a z horroru "To" Stephena Kinga. 

W social mediach zaczęły pojawiać się zdjęcia upiornego przebierańca, pozującego w mrocznych alejkach wsi z czerwonymi balonami w dłoni. Jak się okazało, za prowokacją stoi Cole Deimos, który wystosował specyficzne "oświadczenie" na wieść o strachu mieszkańców przed clownem:

- Cóż, znowu trafiłem do wiadomości. Czy powinienem uśmiechać się do kamer moim „ohydnym” uśmiechem? - rozpoczął clown - Ten klaun nie chce sławy, chwały ani złota. On chce po prostu bawić się w tym tak zwanym sennym miasteczku. Więc przyjdź, dołącz i naucz się bać „klauna Skelmorlie! - słyszymy w upiornym wierszyku 

Internauci i policja reagują na clowna

Jak się okazuje, policja na razie nie otrzymała żadnych zgłoszeń dotyczących zakłócania porządku przez clowna. Nic w tym dziwnego - przecież nie łamie prawa! 

Szkocki Pennywise zdążył za to stać się ulubieńcem internautów:

Ze wszystkich klaunów w tej wiosce on jest najlepszy - śmieje się jeden użytkownik 

- Ostatni byliśmy w Skelmorlie, mając nadzieję, że na ciebie wpadniemy - dodaje fan clowna

My jednak wolelibyśmy trzymać się od niego z daleka! Pennywise to w końcu clown znany z tego, że co 27 lat powraca, aby zabić kolejne dziecko. Stephen King nie pisał najprzyjemniejszych historii! 

Lubisz się bać? Sprawdź, czy pamiętasz te kultowe horrory! [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
To klasyka horroru. Film ten zdobył 5 Oscarów. Anthony Hopkins wciela się w rolę przerażającego Hannibala Lectera. Mowa o: